Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Соціальні ініціативи Президента: забезпечення окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації

1 червня 2012 року у приміщення виконкому Шосткинської міської ради відбулась нарада в режимі відеоселектору з питань забезпечення окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації, за участю начальників управлінь праці та соціального захисту населення районних державних адміністрацій та міських рад.

 

У нараді взяли участь в.о. начальника управління праці та соціального захисту населення Люта Н.Г., заступник начальника управління з питань соціального обслуговування Скиба З.М. та завідувач сектором з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці Кисельова Л.М.

 

В ході наради обговорено введення в дію нового механізму забезпечення інвалідів технічними засобами реабілітації, функціонування Централізованого банку даних з проблем інвалідності.

 

На сьогодні державна влада взяла на контроль роботу по наданню людям з особливими потребами необхідних засобів реабілітації. У нових соціальних ініціативах Президента України зазначено, що за 2012 рік 283 тисячі інвалідів держави будуть забезпечені більш повноцінним життям.

 

За словами начальника головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Анатолія Боярка на разі управліннями праці та соціального захисту населення районних державних адміністрацій, міських рад проведена робота щодо внесення до Централізованого банку даних з проблем інвалідності 602 анкети на заявку щодо забезпечення кріслами колісними. Ці засоби будуть виготовлені з урахуванням індивідуальних потреб заявника.

 

З метою покращення організаційних заходів щодо реалізації нових соціальних ініціатив Віктора Януковича, а саме забезпечення протезами та кріслами колісними осіб з особливими можливостями Анатолій Боярко надав доручення представникам місцевих управлінь посилити роботу та активно посприяти вирішенню цього питання в області.05.06.2012 04:36

Источник: Портал управління праці та соціального захисту населення http://upszn-shostka.gov.ua/index.php/news/417-2012-06-06-11-58-53
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"