Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

СПІЛЬНИЙ ТЕМАТИЧНИЙ СЕМІНАР З РОБОТОДАВЦЯМИ

2 березня 2017 року в Шосткинському міськрайцентрі зайнятості відбувся семінар з роботодавцями міста з питання дотримання законодавства в частині нарахування мінімальної заробітної плати не менше 3200 грн., в якому взяла участь начальник відділу платежів до пенсійної системи Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Тетяна Сотник. 

 

 

Фахівець Фонду звернула увагу присутніх на легалізації заробітної плати і зокрема на питаннях, які виникають під час призначення пенсій у зв'язку із відображенням у звітності заробітної плати низького розміру. Приділила особливу увагу питанням щодо офіційного оформлення роботодавцями  найманих працівників при прийнятті на роботу та підвищення фонду оплати праці найманим працівникам за рахунок зниження відсотка нарахування.

 

Наголосила, що сьогодні детинізація економіки є приорітетним та принципово важливим напрямком державної політики України. Враховуючи, що основним джерелом надходжень до бюджету Фонду є нарахування на фонд оплати праці, відповідно від його зростання залежить і фінансова стійкість пенсійної системи та майбутні соціальні гарантії працюючих.

 

Нагадала, що в розрахунку пенсій бере участь лише легальний заробіток, з якого оплачені внески. Пенсія буде розраховуватися саме з даних персоніфікованого обліку. Запропонувала запрошеним роботодавцям, розробити ряд заходів для підвищення заробітної плати найманим працівникам в найкоротший термін.06.03.2017 11:50

Источник: Пенсійний фонд http://www.shostka-rada.gov.ua/pension_fund
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"