Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Спрощено процедуру отримання свідоцтв про народження

Відтепер свідоцтво про народження дитини можна отримати одразу ж у пологовому будинку, де вона народилася. За словами Олени Олбок, начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану м. Шостки, метою подібних нововведень є спрощення доступу громадян щодо отримання адміністративних послуг. «Молоді батьки дуже задоволені, тому що їм не потрібно звертатись безпосередньо до міського відділу та витрачати свій час. За бажанням подружжя свідоцтва будуть видаватися у пологовому відділенні», - зазначила пані Олена. Найближчим часом буде встановлено відповідний графік проведення реєстрації у пологовому відділенні.

 

30 грудня 2015 року в Шостці було видано подібним чином перше свідоцтво, на сьогоднішній день вже зареєстровано 2 хлопчики та 1 дівчинка.

За словами спеціалістів, послуга є безкоштовною, а перелік документів для її отримання  мінімальний – медичне свідоцтво про народження малюка, паспорта матері та батька, свідоцтво про шлюб  (якщо союз є офіційно укладеним). Якщо ж молоді батьки не встигли визначитися з ім’ям донечки чи сина до моменту виписки з пологового будинку, протягом місяця вони мають звернутися до відділу державної реєстрації актів цивільного стану. 

 

Заступник міського голови Ніна Сиваєва та головний лікар ЦРЛ Олег Штогрін привітали молодих батьків з народженням немовляти. Вони висловили впевненість, що зміни в системі отримання свідоцтв здатні створити більш комфортні умови для шосткинських родин. 

 

 

 

 05.01.2016 08:08

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"