Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

"Сумчани в боротьбі за волю"

9 березня у центральній міській бібліотеці відбулася презентація книги Геннадія Іванущенка «Сумчани в боротьбі за волю». Захід розпочався із вшанування пам’яті Великого Кобзаря Тараса Шевченка.

 

Найбільшим ідеалом для нього була Україна - вільна, нескорена, незалежна і сильна.
«На сьогодні питання відновлення історичної правди актуальне як ніколи. Для того, щоб відтворити історичну правду відкривають ті архіви, що були закриті довгі роки», – звернулась до присутніх провідний бібліотекар відділу обслуговування Тамара Четверикова, відкриваючи презентацію.
З автором книги, який нині живе і працює в Лондоні, спілкування відбулося за допомогою скайп-зв’язку. До збірки ввійшли 10 біографій героїв і подвижників українського визвольного руху – уродженців Сумщини. До бібліотеки на захід завітали люди, які безпосередньо долучилися до видавництва книги: Віктор Рог – головний редактор тижневика ОУН «Шлях перемоги», Ростислав Мартинюк – ініціатор видання, журналіст, продюсер телевізійних проектів та Олександр Вовк – історик, кандидат історичних наук.
Геннадій Іванущенко зазначив, що цією книгою хотів дослідити зв'язок поколінь. Адже і сьогодні на сході України патріоти відстоюють незалежність своєї країни. У збірці йдеться мова, зокрема, і про відважних юних розвідниць та зв’язкових-підпільниць з «Козачої ради» Марію Тарасенко та Настю Гудимович, які були родом із Воронежа Шосткинського району.
Між автором книги та присутніми на заході відбулася жвава розмова, яка затронула наболілі теми і про перейменування вулиць міста, і про виховання молоді на основі історичної правди.
Геннадій Іванович запевнив, що дослідження будуть продовжуватися, а нові інформаційні матеріали розміщуватимуться на «Сумському історичному порталі».
Після презентації всі бажаючі мали змогу придбати збірку «Сумщина в боротьбі за волю» .

    

 

    

 

                       10.03.2016 12:23

Источник: Міська ЦБС http://cbstolstogo.ucoz.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"