Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

 Минув лише рік з часу, коли керівництво Сумщини офіційно заявило про створення в області комунального дитячого футбольного центру «Барса». А півроку тому в обласному центрі вже урочисто відкрився відбудований в рекордні терміни ультрасучасний спорткомплекс європейського рівня, розрахований на 1000 вихованців. Події передувало устаткування на колишньому пустирі чотирьох тренувальних полів із штучним покриттям та трибун для уболівальників. На черзі – двоповерхова адмінбудівля із спортзалом, методичним центром, фітнес-комплексом, роздягальнями та душовими на 160 місць. У перспективі  інфраструктуру «Барси» поповнять кафе і паркова зона відпочинку.

Все більше, ніж серйозно 

 Справжнім штабом «Барси», її серцем і душею є методичний центр. Саме тут, на традиціях і новаціях провідних футбольних клубів України і Європи, відпрацьовуватимуться найновіші методики тренувань. Юрій Чмирь, голова області та регіональної футбольної федерації, бачить в «Барсі» майбутній центр всього дитячого футбольного руху України. «Футбольних шкіл на тисячу дітей в Україні немає. У «Шахтарі» – на 230, в «Динамо» і «Металісті» – на 300, а ось на 1000 буде лише на Сумщині», – з гордістю констатує губернатор. Не випадково новітній футбольний центр Сумщини вже має партнерські взаємовідносини з харківським «Металістом», донецьким «Шахтаром», київським «Динамо», московським ЦСКА, англійським «Челсі», бельгійським «Брюгге» і, звичайно, іспанською «Барселоною». Про те, що кращі вихованці «Барси» зможуть згодом потрапити в ці клуби, є особисті домовленості Юрія Чмиря з їхніми керівниками. Після візиту сумських футболістів до школи бельгійського «Брюгге» був підписаний перший контракт «Барси». Більш того, інтерес до талановитих сумських спортсменів привів до нашого центру керівника відділу дитячого футболу Всесвітньої академії футболу, тренера та відомого футбольного експерта з Бельгії Хенка Мерімена. Так, крок за кроком, сумський футбол й інтегруватиметься до Європи.

 Пілотний, соціальний, перспективний…

 Але не глобальні амбіції чи гучні перемоги ставлять за мету організатори і творці футбольного центру на Сумщині. «Барса», хоч і значна, але лише частина обласної Програми розвитку дитячо-юнацького футболу, розрахованої як мінімум на 30 тисяч дітей. Мета Програми, перш за все, створити для дітей до 17 років всі умови займатися спортом, дати їм шанс вирости здоровими і успішними. Цей унікальний пілотний проект підтриманий Президентом України, як такий, що реалізовує нові соціальні ініціативи: «Діти – майбутнє України». Губернатор Сумщини готовий протягом двох років розгорнути філії «Барси» в кожному районі області. Є домовленості про будівництво об'єктів центру за рахунок спонсорів. Отже, до кінця цього року представництва «Барси» запрацюють в Конотопі, Шостці і Охтирці, а навесні наступного – в Краснопільському, Недригайлівському, Липоводолинському і Сумському районах. До 2015 року мережа філій «Барси» надасть умови для занять футболом всім бажаючим дітям Сумщини. За останніми даними статистики наша область займає друге місце в Україні за кількістю дітей, що займаються спортом, бо зараз регіональні ДЮСШ виховують 17 тисяч хлопців та дівчат. А до 2015 року кількість юних спортсменів області ще істотно збільшиться за рахунок футболістів.

І стануть барсами зелені барсенята

 Незабаром на Сумщині з’явиться ще одна важлива структурна ланка в системі розвитку національного футболу – академія інтернатного типу. Будівництво 9-поверхової будівлі академії площею 4 тис. кв. м., де постійно удосконалюватимуть футбольну майстерність 120 найталановитіших підлітків у віці від 12 років, планується завершити до кінця 2014 року. А оскільки до 2015 року «пілотний» проект дозволить відкрити в кожному районі і місті Сумщини футбольні майданчики європейського рівня, наша Програма розвитку дитячо-юнацького футболу буде розповсюджена по регіонах країни як один з найбільш вдалих соціальних проектів.

 

Список майбутніх вихованців академії вже формується. «Барса» – комунальна установа, де навчання абсолютно безкоштовне. Дітей, які бажають серйозно займатися футболом, чекають у Сумах, у методичному центрі «Барси», щоденно з 11.00 до 16.00. Кандидати на вступ мають бути здоровими.17.05.2013 15:40

Источник: Веб-портал місцевих органів виконавчої влади Сумської області http://lbd.sm.gov.ua/index.php/uk/news/229-sumska-barsa-prirostatime-rajonami-oblasti
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"