Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

СУМЩИНА – НА ПОРОЗІ ЯКІСНОЇ МОДЕРНІЗАЦІЇ РЕГІОНУ

Юрій ЧМИРЬ: «Ми працюємо за принципом «Обіцяли – виконуємо»

 

Голова облдержадміністрації поділився планами щодо розвитку регіону на 2012 рік. За словами керівника області, сьогодні зусиллями Президента Віктора ЯНУКОВИЧА, Уряду та місцевої влади Україна стала на шлях економічної стабільності. Свій внесок у загальнодержавний розвиток зробила і Сумщина, заклавши надійних фундамент подальшої розбудови території.

«Ми працюємо для людей. Вони помічають зрушення на краще, а це –  головне», – наголосив Юрій Чмирь.


Він пообіцяв, як і раніше, приділяти значну увагу промисловості та підтримці бюджетоутворюючих підприємств. За словами керівника області, у поточному році очікується модернізація галузі та нарощування виробничих потужностей. Зокрема, будівництво ливарного цеху в ПАТ «Сумський завод «Насосенергомаш»; сірчанокислотного цеху № 7 – у ПАТ «Сумихімпром»; налагодження виробництва вітчизняного багатофункціонального вертольоту в ДП«Авіакон»; введення в експлуатацію нової плавильної печі у ТОВ НВП «Технологія», другої лінії клінкерної цегли – у ТОВ «Керамейя»; реконструкція та будівництво колійного ремонтно-механічного заводу на станції Білопілля.

Пріоритетним залишається створення сприятливого інвестиційного клімату та робота із залучення капіталу в економіку області.

Серед амбітних планів на поточний рік Юрій Чмирь назвав реалізацію Державної цільової Програми розвитку індустріального (промислового) парку «Свема» в місті Шостка Сумської області на 2012-2015 роки; будівництво потужностей з виробництва активних фармацевтичних інгредієнтів у ВАТ «Фармак», місто Шостка; розширення виробничих потужностей у ТОВ «Гуала Кложерс Україна»; створення об'єктів сервісної інфраструктури навколо ділянки міжнародної автомобільної дороги М-02 Кіпті-Глухів-Бачівськ.

 

В агропромисловому комплексі регіону буде побудовано низку овочесховищ та зерносховищ. Аби забезпечити жителів області конкурентоспроможною, якісною і доступною за ціною, молочною та м’ясною продукцією місцевого виробництва, у 2012 році на Сумщині буде зведено: молокозавод в Путивльському районі, цех з виробництва сиру в Кролевецькому районі, м'ясопереробний цех у Сумському районі, кілька молочно-тваринницьких комплексів.


За словами губернатора, суттєві зміни очікують медичну галузь. На виконання Доручень Президента України, даних під час візиту на Сумщину 24 листопада 2011 року, в області буде добудовано Охтирську ЦРЛ; другу чергу обласного психоневрологічного диспансеру; Конотопський пологовий будинок з дитячою поліклінікою; розпочнеться будівництво центральної  районної  лікарні Сумського району.

На придбання медичного автотранспорту, обладнання та медикаментів держава вперше виділила області субвенцію у розмірі 47 мільйонів гривень.


Цьогоріч заплановано завершити будівництво навчально-лабораторного корпусу СумДУ у м. Шостка; придбати 23 шкільні автобуси; створити 5 центрів розвитку дитини; оновити матеріально-технічну базу шкіл, забезпечити розвиток КВНівського руху та підтримку молодіжних ініціатив.

 

Значна увага буде приділена культурній царині регіону. Вслід за реконструкцією обласного театру для дітей та юнацтва у 2012 році заплановано ремонт театру драми та музичної комедії ім. М.С.Щепкіна, запевнив Юрій Чмирь.

Сумщина підтримуватиме розвиток масового спорту, готуватиме майбутніх олімпійських чемпіонів, підкорюватиме спортивні вершини: розпочне роботу обласний дитячий футбольний центр на 1000 дітей; державний центр олімпійської підготовки з біатлону, буде збудовано 2 нових футбольних поля зі штучним покриттям для спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Зміна».

 

 «Переконаний, спільними зусиллями нам вдасться забезпечити економічну стабільність та процвітання нової Сумщини – успішної області, цікавої для інвесторів та комфортної для людей», – наголосив Юрій Чмирь.31.01.2012 23:25

Источник: Сумська обласна державна адміністрація http://www.state-gov.sumy.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"