Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

СУМЩИНА – ОБЛАСТЬ СПРИЯТЛИВОГО ІНВЕСТИЦІЙНОГО КЛІМАТУ

Форум сприятиме формуванню позитивного інвестиційного клімату Сумщини, залученню іноземних та внутрішніх інвестиції до регіональної економіки. Це стане підгрунттям для розвитку промисловості, сільського господарства, туристичної та інших галузей.

Програма проведення Форуму змістовна та насичена. Перший день заходу гості можуть провести на IV-й Міжнародній виставці "Слобожанський міст 2007". Маючи на меті представити у повному обсязі не тільки пропозиції по інвестуванню, а також промисловий та економічний потенціал регіону, в рамках Форуму буде проведена міжгалузева виставка. На виставці продукцію та послуги представлять близько 120 підприємств Сумщини, інших регіонів України, Італії, Польщі, Німеччини. Також протягом дня у виставковому залі відбудуться презентації інвестиційних проектів міст і районів області, семінари та тренінги для підприємців.

До участі у Форумі запрошено близько 250 представників іноземних та вітчизняних інвестиційних компаній, фондів, закордонних дипломатичних представництв, банківських установ.

Формат проведення Форуму передбачає пленарне засідання, де вперше відбудеться нагородження за номінаціями: "За розбудову інвестиційної інфраструктури", "Кращий інвестиційний менеджер Сумщини", "За меценатську діяльність на Сумщині".

В рамках засідань "круглих столів" будуть презентовані інвестиційні проекти (а їх підготовлено близько 70) у промисловості, сільському господарстві, муніципальній сфері та туризмі. Вперше свої інноваційні розробки представлять наукові установи області.

Після завершення робочої частини Форуму гостям та учасникам заходу зможуть відвідати концерт симфонічної музики у нещодавно відродженій історико-архітектурній пам'ятці - Круглому дворі у місті Тростянець. Впевнені, що ця подія залишить у кожного гостя незабутні враження про Сумщину.

В останній день Форуму гостям запропонують роботу за індивідуальними програмами - ознайомлення з роботою підприємств області та здійснення туру з відвіданням історико-культурних та архітектурних пам'ятків Сумщини.

Чекаємо на Вас 13 вересня о 10-30 на відкритті IV Міжнародної виставки "Слобожанський міст-2007" у Легкоатлетичному манежі Української академії банківської справи за адресою: м. Суми, вул. Прокоф’єва, 38.

Також будемо раді вас бачити 14 вересня о 9-00 на офіційному відкритті інвестиційного форуму у с. Буймерівка Охтирського району.12.09.2007 11:51

Источник: Сумська обласна державна адміністрація http://www.state-gov.sumy.ua/news/2007/obl/09/12_09.html#2
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"