Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

На виконання доручень Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА в області буде завершено будівництво низки медичних об’єктів

 

Про це йшлося у ході засідання колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації, яка відбулася на базі обласної дитячої клінічної лікарні.

До кінця 2012 року планується здати в експлуатацію 2-у чергу обласного психоневрологічного диспансеру, Охтирську центральну районну лікарню, пологовий будинок та дитячу поліклініку в Конотопі.

«Завдяки підтримці Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА, особистому сприянню голови обласної державної адміністрації Юрія ЧМИРЯ медицина Сумщини прямує до європейських стандартів», – зазначила заступник голови обласної державної адміністрації Тамара Іщенко.

За її словами, за останній рік медична галузь регіону значно модернізувалася, відчувається покращення матеріально-технічної бази лікарень, де встановлене сучасне обладнання.

«У нас є все необхідне, аби Сумщина була у першій десятці областей України за рівнем медичного обслуговування населення», – переконана посадовець.

Начальник обласного управління охорони здоров'я Петро ПАВЛЮК повідомив, що цьогоріч фінансування галузі збільшено на 150 мільйонів гривень у порівнянні з 2011 роком.

«Губернатор Сумщини Юрій Чмирь велику увагу звертає саме на модернізацію медичної галузі. Завдяки його зусиллям область отримала два діагностичні центри – у Сумах та Шостці, триває зведення лікарень, які досі вважалися довгобудами. Усе це робиться для комфорту та захищеності людей», – підкреслив Петро Павлюк.

За його словами, в області реалізується національний проект «Нове життя», ініційований Президентом України, що передбачає оснащення за останнім словом медицини обласного перинатального центру. Актуальним є створення центрів первинної медико-санітарної допомоги. Нині в області діє два таких центри – в Роменському та Конотопському районах.

Реальне покращення медичного обслуговування відчувають і юні пацієнти обласної дитячої клінічної лікарні та їх батьки.

«Тут створені умови, дійсно, європейського рівня. Ми перебуваємо у зручних та комфортабельних палатах, що надзвичайно важливо при тривалому лікуванні, адже відчуваєш себе, ніби вдома. У таких умовах діти швидше одужують», – зазначила Любов ЖАБОТИНСЬКА, яка знаходиться з сином у гематологічному відділенні.

 «У лікарні створені прекрасні умови для пацієнтів, придбане сучасне обладнання. До того ж, тут працюють лікарі, які є справжніми професіоналами», – наголосила Ольга ЛАЗАРЕНКО, яка разом із дворічним сином перебуває у хірургічному відділенні закладу.01.03.2012 17:07

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"