Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Своєчасне та повне інформування населення – один із способів залучення громадськості до формування та реалізації державної та регіональної політики

 

25 червня 2013  року Указом Президента України Віктора Януковича  № 342 затверджено План заходів щодо реалізації у 2013 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні.

 

Метою державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні є створення більш сприятливих умов для задоволення інтересів громадян, захист прав і свобод людини, подальше становлення громадянського суспільства на засадах безпосередньої, представницької демократії, широкого впровадження форм демократії, самореалізації та самоорганізації громадян.

 

На виконання завдань та доручень Президента України Віктора Януковича  в  Шостці   створені  всі умови для розвитку громадянського суспільства.  

Проекти рішень виконавчого комітету та міської ради, які мають ознаки регуляторних актів, у відповідності до Закону України «Про засади державної регуляторної політики  у сфері господарської діяльності

виносяться на обговорення громадськості. З цією метою на сайті Шосткинської міської ради  в розділі «Регуляторна діяльність» розміщується оголошення про оприлюднення проекту рішення,   відповідний проект рішення та оголошення про проведення громадських слухань.   Оголошення про проведення громадських слухань та звіт про їх проведення обов’язково друкується в газеті «Полісся».             

 

У виконкомі Шосткинської міської ради  працює прямий телефонний зв'язок  із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста. «Гаряча лінія» проводиться щосереди з 13.00 до 15.00 за телефоном 2-10-51.

 

 Працює громадська приймальня. За 9 місяців 2013 року  до громадської приймальні звернулося 103 особи, яким надана фахова допомога.

 

Діє практика оперативного інформування громадськості  про результати роботи структурних підрозділів міської ради та міських органів виконавчої влади в місцевих друкованих та електронних ЗМІ. Журналісти місцевих ЗМІ запрошуються на відповідні заходи.

 

На офіційному веб - сайті Шосткинської міської ради (http://www.shostka-rada.gov.ua)   постійно оновлюються розділи  «Новини», «Місцеве самоврядування»,  «Документи», «Оголошення», «Інвестиційна діяльність», «Проекти рішень для обговорення», «Регуляторні акти», «Державні закупівлі», «Звернення громадян», «Фінансові ресурси та їх направлення», «Гаряча лінія», «Плани роботи», «Статистика», «Комунальні послуги», «Комунальна власність», «Управління з питань НС інформує», «Центр надання адміністративних послуг», «Дозвільний центр в м. Шостка»,  «Споживач», «Анонси подій», «Газета «Полісся», «ТРК «Акцент», «Фотогалерея»,  де оприлюднюються  рішення міської ради, її виконавчого комітету, проекти рішень  для обговорення, звіти про виконання міських програм, бюджет міста, інформації про проведення культурних  заходів, інформації по державним закупівлям, інформація про комунальну власність міста, оголошення   виконавчих органів міської ради, графіки роботи  прямих телефонних ліній, статистичні дані, інформації про надзвичайні ситуації, новини  міської ради, теленовини,  фотозвіти  міських культурних заходів. Постійно оновлюється  розділ «Доступ до публічної інформаціі».

 

З метою своєчасного оповіщення громадськості   про заплановані  заходи, на офіційному сайті ШМР створено розділ «Анонси подій».

 

 

 15.11.2013 10:05

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"