Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Тамара Єпик : «Звернення громадян забезпечують постійний зв’язок між державою та її громадянином»

Тамара Єпик : «Звернення громадян забезпечують постійний зв’язок між державою та її громадянином».

 

Як розповіла начальник загального відділу міськради Тамара Єпик, робота зі зверненнями громадян є одним із пріоритетних напрямків роботи виконавчого комітету міської ради. У рамках соціальних  ініціатив Президента України Віктора Януковича  поставлено  завдання ретельно розглядати  кожне проблемне питання та забезпечувати  з боку влади належну допомогу людям з усіх їх звернень.

 

В 2013 році виконавчим комітетом міської ради опрацьовано 3613 звернень, що на 11% менше ніж у минулому році. На 13% зменшилась кількість письмових звернень, на 15% кількість звернень на особистий прийом.

 

При цьому  на 36% зросла кількість звернень до органів влади вищого рівня. Ця динаміка пояснюється створенням у березні 2012 року КУ «Обласний контактний центр», до якого жителі міста все частіше звертаються для вирішення  проблемних питань. Саме до КУ «Обласний контактний центр» в  2013 році  надійшло 101 звернення, на Урядову Гарячу лінію звернулася 91 особа,  до обласної державної адміністрації надійшло 60 звернень.

 

Особисто міським головою розглянуто звернення інвалідів ВВв, жінок, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня». Протягом 2013 року від пільгової категорії громадян отримано 214 звернень.

 

Особлива увага приділяється проведенню прийому громадян з особистих питань міським головою у приміщенні міськвиконкому. В міськвиконкомі  організований і постійно проводиться щоденний прийом громадян  заступниками міського голови, керуючим справами виконкому,  керівниками  структурних підрозділів.

 

Протягом 2013 року  міським головою проведено 50 прийомів в приміщенні міськвиконкому на які звернулося 845 громадян і порушили 885 питань.

Заступниками міського голови, керуючим справами виконкому проведено 240 прийомів на які звернулося 230 громадян.

За характером питань, порушених громадянами у своїх зверненнях, чільне місце займають питання: соціального захисту – 973 (32%). Ці питання були темою кожного третього звернення.

87% з них -   надання матеріальної допомоги на лікування, поховання та непередбачувані ситуації;

питання житлово-комунального господарства – 877 (29%) Ці питання були темою майже кожного четвертого звернення.

Майже в 30% звернень порушені питання ремонту покрівель.

аграрної політики і земельних відносин - 447 (15%);

житлової політики – 282 (9%);

регіональна політика та будівництво  – 250 (8%);

питання праці і зарплати – 78 (3%);

охорони здоров’я – 58 (2%);

забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку -33 (1%)

транспорту і зв’язку – 30 (1%);

питання освіти -30 (1%);

Інші – (8%)

 

У порівнянні з 2012 роком збільшилась кількість звернень з питань: аграрної політики та земельних відносин 447 (427-2012); транспорту і зв’язку – 30 (22-2012); освіти -30 (23-2012) що є  підтвердженням необхідності посилення роботи в цих напрямках.

 

Зменшення спостерігається  з питань регіональної  політики  та будівництва  – 250 (572-2012), комунального господарства – 877 (911-2012), соціального захисту – 973 (1101-2012), охорони здоров’я – 58 (68-2012), забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку реалізації прав і свобод громадян – 33 (41-2012),

 

Всі звернення розглянуто в установлений ЗУ «Про звернення громадян» термін.

 

За результатами розгляду  звернень:

 вирішено позитивно на користь громадян –  1667  (56%); надано роз’яснення      1317  (43%);  залишено на контролі       77  (  2%).

 

 З метою оперативного вирішення  нагальних проблем та отримання консультативної інформації з будь-яких питань  щосереди працює телефонна «Гаряча лінія», за участю керівників структурних підрозділів, установ, організацій, підприємств. Протягом 2013 року  49 відповідальним особам змогли поставити 68 питань  63 громадян проти 54 -2012 року.

 

Для негайного реагування на невідкладні проблеми жителів міста працює цілодобова служба «1555», до якої надійшло 2820   звернень проти 1640 в 2012 році.

 

При Центрі соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді працює «Телефон довіри», яким скористалося 152 особи проти 138  в 2012 році.

 

З метою надання безоплатної правової допомоги, роз’яснення прав і свобод людини та засобів їх захисту, проводяться заходи спрямовані на

підвищення рівня правової освіти населення та працює громадська приймальня для надання населенню необхідної консультації.

 

За звітний період  до громадської приймальні звернулося 72 особи.

 

З метою створення більш сприятливих умов для прийому громадян при виконавчому комітеті Шосткинської міської ради працює «Мобільний соціальний офіс», представниками якого здійснюються виїзні прийоми громадян в різних мікрорайонах міста. До «Мобільного соціального офісу» залучені спеціалісти управління праці та соціального захисту населення, міськрайонного центру зайнятості, Управління Пенсійного фонду України в місті Шостка та Шосткинському районі, Центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді та представники інших служб по мірі необхідності. Протягом 2013 року відбулося 10 виїздів «мобільного офісу», послугами якого скористалося 199 громадян.

 

На виконання розпорядження міського голови від 26.12.2012 №56 «Про прийом громадян» та з метою здійснення контролю за станом роботи по розгляду звернень громадян на підприємствах, в установах, організаціях міста загальним відділом міської ради здійснено  рейди – перевірки на підприємствах, в установах, організаціях міста

 

За результатами перевірок складено доповідні записки щодо висновків та пропозицій стосовно практичної діяльності при роботі із зверненнями громадян.

Протягом звітного періоду на апаратних нарадах при міському голові про стан роботи із зверненнями громадян звітували керівники  архівного відділу,  відділу містобудування та архітектури, управління Держземагенства в Шосткинському районі, управління житлово-комунального господарства, сектору обліку та розподілу житла, управління Пенсійного Фонду України в м.Шостка.

 

Начальник загального відділу зазначила, що  проведений аналіз звернень громадян, свідчить про те, що найгострішими питаннями, які турбують мешканців міста є питання соціального захисту та   комунального господарства.

 

Керівникам, що несуть відповідальність за житлово-комунальне господарство необхідно уникати формального відношення до розгляду питань, вчасно проводити роз’яснювальну роботу серед населення з метою усунення причин, які породжують скарги.

 

 

 

 29.01.2014 10:27

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"