Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Тарифи на воду в Шостці зростуть

Начальник фінансового відділу Дар’я Гребенюк на засіданні виконкому повідомила  про намір КП «Водоканал» здійснити зміну чинних тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення. Нагадаємо, що з липня 2018 року діє тариф за один кубометр 19,61 гривні. Із них 8,21 гривні за водопостачання і 11,40 гривень за водовідведення.

 

 

Водоканал запропонував підвищення тарифу на майже 40%. Серед причин підняття тарифу були вказані: зростання цін на енергоносії, зростання цін на паливно-мастильні матеріали, запасні та комплектуючі частини, законодавче збільшення мінімальної заробітної плати. Представники комунального підприємства заявили, що понад рік працювали по збитковому тарифу.

 

 

Міський голова Микола Нога зазначив, що виконавчий комітет не може підняти тариф настільки, наскільки хоче Водоканал: «Люди просто не зможуть  за це заплатить». Після розмов про оптимізацію і скорочення персоналу комунального підприємства члени виконкому погодились з пропозицією Миколи Петровича про підвищення тарифу на 15%.  Таким чином новий тариф складатиме 22,60 гривень, з яких 9,50 гривень водопостачання і 13,10 водовідведення. Він почне діяти з 1 грудня.28.11.2019 08:20

Источник: Shostka-news http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"