Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

«Теплі» кредити від Ощадбанку відтепер за ставкою 17,99% річних

Ощадбанк знизив ставки за «теплими» кредитами для фізичних осіб.

 

Акумулюючи безпрецедентний  досвід в кредитуванні населення для утеплення житла, Ощадбанк вдосконалив програму «Ощадний дім». Цього року «теплі» кредити від лідера урядової програми стали ще доступнішими і вигіднішими.

 

Оформити «теплий» кредит в Ощадбанку тепер можливо за відсотковою ставкою 17,99% річних. Зниження кредитних ставок стало логічним кроком після зниження банком ставок за депозитами фізичних осіб.

Однією з переваг Ощадбанку є найширша партнерська мережа виробників, постачальників і дилерів енергоефективного обладнання і товарів по всій країні. Відтак клієнт може обирати товар за мінімальною ціною у роздрібній мережі чи Інтернет-магазині. «Ми працюємо з будь-яким продавцем. Обирайте товар за найпривабливішою ціною у будь-якому магазині і приходьте за «теплим» кредитом до Ощадбанку», - наголошує директор роздрібного бізнесу Ощадбанку Валерія Малахова.

 

Завдяки активній співпраці Ощадбанку з міськими, районними та обласними державними адміністраціями клієнти можуть одночасно отримувати компенсацію як від уряду, так і від місцевої влади. Таким чином, загальна сума компенсації тіла кредиту може сягати  60%. Банком заключено 70 меморандумів з місцевими органами влади, які виділяють кошти на компенсацію відсотків або частини суми кредиту з місцевих бюджетів.

«Утеплення житла для багатьох українців стало однією з нагальних потреб. Прозорість та доступність умов Ощадбанку підтверджено вибором 130 тисяч українських сімей. Вони вже модернізували свої помешкання за підтримки держави та Ощадбанку. Цього року завдяки відновленню програми в Україні з’явиться ще кілька тисяч енергоефективних  квартир і будинків», - зазначає Валерія Малахова.

 

Сума наданих банком протягом 2014-2016 років кредитних коштів за програмою

«Ощадний дім» перевищила 2 млрд. грн.  Клієнти, які скористались нею, вже відчули ефективність тепломодернізації житла та економію на сплаті комунальних послуг. Економія тепла за рахунок раціонального використання енергії за оцінками експертів становить від 30 до 50 відсотків. Серед учасників програми – 277 ОСББ.

 

У рамках загальнонаціональної програми «Ощадний дім» надаються кредити на здійснення енергоефективних заходів як в окремій квартирі чи приватному будинку, так і в багатоквартирних будівлях ОСББ або ЖБК. Завдяки державній підтримці «теплі» кредити доступні практично кожному громадянину України. Уряд компенсує:

  • 20% суми кредиту (до 12 тис. грн.) - на придбання негазових котлів;
  • 35% суми кредиту (до 14 тис. грн.) - на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів для приватного будинку або квартири в багатоквартирних будинках;
  • від 40% до 70% суми кредиту - на придбання матеріалів і устаткування для ОСББ або ЖБК.

 

Для субсидіантів компенсація в перших двох випадках становить 35% (максимум 12 тис. грн. або 14 тис. грн. відповідно). Сума відшкодування для ОСББ/ЖБК залежить від кількості квартир у будинку, власники яких отримують субсидії.

 

Детальна інформація про програму «Ощадний дім» –на офіційному сайті, в  Контакт-центрі за тел.: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України);  +38-044-363-01-33 та у відділеннях Ощадбанку.06.03.2017 13:39

Источник: Ощадбанк http://www.shostka-rada.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"