Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

ТРИВАЄ РЕМОНТ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ

«Сучасному місту – сучасні лікувальні заклади», - саме під таким гаслом наприкінці 2015 року розпочався ремонт двох об’єктів (поліклінічного відділення № 1 та дитячої поліклініки). Сьогодні, коли значну кількість робіт вже проведено, міська влада разом з медиками оцінює перші результати та окреслює завдання на майбутнє. Наша зустріч припала на відвідування поліклініки № 1, де перетворення на краще можна помітити одразу ж на порозі – в око впадають новенькі пластикові двері. 

«Спочатку планували обмежитися мінімальним обсягом робіт – так званим косметичним  ремонтом. Але потім ми дійшли спільного висновку, що подібний підхід не є ефективним. Було прийнято рішення здійснити заміну дверей, обновити туалети та  відремонтувати кабінети на першому поверсі. Всі роботи виконуються за рахунок місцевого бюджету», - розповідає головний лікар ЦРЛ Олег Штогрін. Наразі вже повністю відремонтовано нижній поверх,  майже вдвічі розширено реєстратуру. Замінені таблички на кабінетах та інформаційні стенди. Сьогодні поліклініка № 1 виблискує новою підлогою та охайною плиткою, привертає увагу сучасними дверима, пофарбованими стінами та білосніжною стелею. На другому поверсі вже замінили лінолеум, найближчим часом ремонтні роботи там продовжаться.  

Головний лікар Шосткинської дитячої лікарні Тетяна Гончар наголошує: «Медичні заклади – місце, куди людина приходить зі своїми проблемами. Саме тому хочеться створити для наших відвідувачів комфортну та затишну атмосферу, яка б допомогла їм знайти душевну рівновагу, заспокоїтися. Це набуває особливого значення, коли мова йде про маленьких шосткинців.» У дитячій поліклініці вже замінено всі вікна та двері, вдосконалено водні комунікації. Вже повністю відремонтована зона прийому здорової дитини, де планується навіть поставити кофе-машину для батьків. Зараз триває ремонт реєстратури.

Отже, невдовзі для двох медичних закладів Шостки почнеться нове життя – більш сучасне та красиве. Але ж європейський підхід – це не тільки пластикові «євро-вікна» та двері. Це -  відповідальне ставлення кожного відвідувача до загального майна, виважена поведінка у місцях загального користування.

 28.01.2016 12:15

Источник:
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"