Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

У м. Шостка презентовано повністю оновлений сервісний центр МВС

Незалежно від місця реєстрації у новому центрі можна швидко та комфортно замінити й отримати посвідчення водія, зареєструвати та перереєструвати авто, а також отримати інші послуги сервісних центрів МВС.

 

Центр побудований за принципом прозорого офісу, оформлений в традиційно єдиному візуальному стилі. Для якісного обслуговування людей з інвалідністю враховані всі відповідні умови. Завдяки сучасній інформаційній системі процес отримання послуг для громадян тут значно спростився.

 

Адреса оновленого сервісного центру МВС: 
м. Шостка, вул. Студентська, 7.

 

 

Графік роботи: з вівторка по п’ятницю з 9:00 до 18:00, в суботу з 9:00 до 16:45, без обідньої перерви. Неділя і понеділок – вихідні.

 

Важливо, що деякими послугами сервісних центрів МВС можна скористатися онлайн: наприклад, замовити довідку про несудимість у пару кліків. Також на сайті Головного сервісного центру МВС є зручна онлайн-інструкція для громадян, які хочуть отримати водійське посвідчення вперше. У ній зібрані посилання на усі сервіси для підготовки до іспитів з ПДР: онлайн-тренажер, чеклист, схеми маршрутів тощо. Окрім того, Головний сервісний центр МВС нещодавно презентував новий електронний сервіс. Щоб впевнитися, що свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу видавалося, достатньо ввести його серію (три літери) та шестизначний номер у відповідні поля. У випадку, якщо дана інформація міститься в Єдиному державному реєстрі МВС стосовно зареєстрованих транспортних засобів та їх власників, на екрані з’явиться вся інформація, зазначена на бланку свідоцтва, крім особистих даних власника транспортного засобу. Сервіс надає доступ до інформації, починаючи з 2013 року, її оновлення здійснюватиметься щомісячно.

 

У майбутньому заплановані наступні нововведення: онлайн-запис на отримання послуг та складання іспитів в СЦ МВС, онлайн-замовлення індивідуальних номерних знаків, відеофіксація практичних іспитів на отримання водійського посвідчення та інші.

 

Сервісні центри МВС відкриті для комунікації з громадянами: отримати консультації щодо послуг можна за телефонами (044) 290-18-99 та (0542) 66-88-42 або запитати на офіційній сторінці Facebook Головного сервісного центру МВС і Регіонального сервісного центру МВС в Сумській області. Окрім цього, відповіді на найпоширеніші питання шукайте на сайті hsc.gov.ua та sum.hsc.gov.ua.

 

 

 21.12.2018 18:01

Источник: МВС України Головний сервісний центр МВС https://www.facebook.com/scsumy/posts/1738182232952946?__xts__[0]=68.ARASIUqCSxTMBZeBdj837Lr1Pi2rEu-wIixRZoehwZUAXoov3Wg0YC05-Sxm0TbuWLyV6W4fAd-9iD8ecKWklOR-3dsVTiDbnjj5lApBJyFCD7Hred95I88qN-rHRMxxITZhzeo4nmRYDnQP66rKE2_6RwfyzJAtrWcOKrz8gO4_uD-FMNpECI2Pbi
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"