Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

У ШОСТЦІ ПРАЦЮЄ КІМНАТА РАННЬОГО ВТРУЧАННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

20 червня відбулася презентація кімнати Раннього Втручання Громадської Організації "Саміюшки" для лікарів Шосткинської дитячої лікарні. Послуга Раннього Втручання (РВ) діє і розвивається в Україні протягом багатьох років. Вона стабільно надається локально на базі кількох організацій, в таких містах, як Харків, Львів, Одеса, Ужгород і Вінниця. 
А тепер, завдяки підтримці міського голови м.Шостки Ноги Миколи Петровича, і в Сумській області. А точніше, в Шосткинському Госпітальному Окрузі. 

 

Що ж це таке Раннє Втручання? Це спеціально організована система психологічної, соціальної, медичної і педагогічної допомоги від народження і до трьох років сім’ям, які виховують дітей з порушеннями розвитку або ризиком їх появи, спрямованої на розвиток дитини і нормалізації життя її родини.

 

РВ - це , насамперед, модель допомоги. У фокусі послуги знаходиться не тільки розвиток дитини, але і підтримка батьків, підвищення якості життя сім’ї в цілому. 
РВ - це робота батьків і фахівців у партнерстві. Батьки також є експертами, бо вони володіють безцінною інформацією про своїх дітей - як вони гуляють, грають, їдять, відпочивають, що їм подобається , не подобається тощо. Об’єднання знань професіонала та мами чи батька підвищує ефективність допомоги нашим дітям. 

 

Отримання послуги РВ з самого раннього віку дитини допомагає батькам швидше повірити в свої сили й усвідомити, що включення сім’ї з дитиною з проблемами розвитку в усі сфери життя суспільства - це закономірний процес і є фундаментом інклюзії. Чим раніше родина усвідомлює це, тим швидше та легше пройде процес адаптації і соціалізації. Незалежно від особливостей розвитку, всі діти мають абсолютно рівні права.

 

Послуга РВ спирається на багаторічну міжнародну науково-доказову базу й узгоджені чіткі стандарти. Вона вже знайшла широке застосування в країнах Європи, Азії, Америки, Австралії, Африки. Різні моделі РВ працюють у Грузії, Молдові, Білорусі, Росії. Створюється послуга РВ у Таджикістані, Казахстані. 

 

Послугу Раннього Втручання, яка буде надаватися фахівцями ГО "Саміюшки", можно буде отримати за адресою: м.Шостка, вул. Марата, 23 (Дитяча лікарня). Попередній запис на консультацію за тел. 096-802-00-13 .

 

Ми чекаємо на вас!

 

ГО "Саміюшки"

 

 

 26.06.2019 14:07

Источник: Газета "Полісся " https://www.facebook.com/%D0%93%D0%B0%D0%B7%D0%B5%D1%82%D0%B0-%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D1%96%D1%81%D1%81%D1%8F-883285841789523/?__xts__[0]=68.ARDP6SmNmv8U4qR3gLKFT8xrz1BIEMWLeDUXB1-wuAo2Nja1ihU2c7YMObOSZfRqFpE6w9ESMljKBUNymt31wUQrp3rDNlwrIQcPWnURBiUQGq_ahlquaji
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"