Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

У військовій частині 3022 були проведені роботи по переводу озброєння, військової техніки та елементів парку до експлуатації на зимовий період 2017 - 2018.

У військовій частині 3022 були проведені роботи по переводу озброєння, військової техніки та елементів парку до експлуатації на зимовий період 2017 - 2018. Пройшов стройовий огляд і II етап технічного контролю техніки, яка щодня залучається до виконання службових завдань.

 

Дорученням Національної гвардії України є якісне виконання бойових завдань, яке сьогодні неможливо уявити без участі військової техніки. Тому її готовності приділяється значна увага.

 

Справність та надійність військового транспорту в експлуатації перевірялася комісією на чолі з командиром військової частини полковником Олександром Желновачем.

 

Перевірці підлягали всі види техніки, які є на озброєнні шосткинського полку. Крім того, при огляді особлива увага приділялася військовому транспорту, який повинен забезпечити перевезення особового складу на значні відстані в зимовий період і наявність документів у водіїв, необхідного майна в авто - інструментів, вогнегасників, аптечок тощо.

 

Капелан військової частини, настоятель Храму Покрова Пресвятої Богородиці протоієрей Сергій звернувся до військовослужбовців і благословив особовий склад на збереження життя і здоров'я, на вірну експлуатацію техніки і окропив її і гвардійців святою водою.

 

Огляд показав, що автопарк частини знаходиться в належному стані, а військовослужбовці-водії довели комісії свій професіоналізм, продемонструвавши знання і відповідне майстерність.

За підсумками проведення II етапу технічного контролю, військова частина отримала оцінку «відмінно».20.11.2017 08:08

Источник: Шосткинська міьска рада http://www.shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"