Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

У Шостці пройшов огляд-конкурс на краще безпечне робоче місце

 

 

 

У ході огляду-конкурсу адміністраціям підприємств, установ, організацій та закладів, незалежно від форми власності, фізичним особам, які використовують найману працю, було запропоновано проаналізувати стан роботи з охорони праці за основними показниками рівня промислової безпеки та охорони праці, які визначені Положенням про проведення обласного огляду-конкурсу на краще безпечне робоче місце на підприємствах області в рамках заходів до Дня охорони праці в Україні, затвердженого наказом територіального управління Держгірпромнагляду України у Сумській області від 26.02.2014 року № 44, та надати міській комісії необхідні матеріали для участі в огляді-конкурсі. Головною ж умовою огляду-конкурсу стало недопущення на підприємстві (робочих місцях) нещасних випадків та аварійності за 2013 рік та січень-березень 2014 року.

До міської комісії надійшли матеріали від 14 підприємств міста, які в залежності від кількості працюючих представляють 5 конкурсних груп, а саме:

1. З чисельністю працюючих до 20 чол. - 1 підприємство: ТОВ “БРОУСС-ЖЕК”.

2. З чисельністю працюючих до 50 чол. - 3 підприємства: КП ПВО “Енергія”, ПП “Житлово-комунальна дільниця №1”, ТОВ “Ньюсфера”.

3. З чисельністю працюючих до 250 чол. - 4 підприємства: ТОВ “ВАНТ” ЛТД, ТОВ “Стандарт-2002”, УКВ “Шосткинська стоматологічна поліклініка”, Центр естетичного виховання Шосткинської міської ради.

4. З чисельністю працюючих до 1000 чол. - 4 підприємства: КП “Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства”, ШКЗ “Зірка”, Державний науково-дослідний інститут хімічних продуктів, ТОВ ШП “Харківенергоремонт”.

5. З чисельністю працюючих до 10 000 чол. - 2 підприємства: КП “ШКЗ “Імпульс”, КЗ “Шосткинська ЦРЛ”.

10 квітня 2013 року відбулося засідання комісії по визначенню в місті переможців місячника з питань охорони праці та промислової безпеки, огляду - конкурсу на краще безпечне робоче місце, на якому були розглянуті матеріали підприємств -учасників конкурсу , інформацію головного державного інспектора з охорони праці територіального управління Держгірпромнагляду України у Сумській області по м.Шостка Єреми О.Д., начальника відділення ВД ФССНВ у м.Шостка Агеєв О.І, заступника начальника — страхового експерта з охорони праці відділення ВД ФССНВ у м.Шостка Семиволоса Ю.С. щодо об’єктивних та суб’єктивних факторів, які вплинули на досягнутий рівень безпеки праці на підприємствах. Відповідно до розглянутих матеріалів комісія вирішила:

1.Визнати переможцями в м.Шостка та рекомендувати до участі в обласному етапі огляду-конкурсу на краще безпечне робоче місце в рамках заходів до Дня охорони праці в Україні:

1.1. Серед підриємств з чисельністю працюючих до 20 чол. - робоче місце слюсара-сантехніка ТОВ “БРОУСС-ЖЕК” (директор Ковальов О.Ю., інженер з охорони праці Бахір О.М., голова ПК Шульга С.І.).

1.2. Серед підриємств з чисельністю працюючих до 250 чол. - робочі місця ортодонтичного кабінету установи комунальної власності “Шосткинська стоматологічна поліклініка” (головний лікар Цецерська Н.П., інженер з охорони праці та техніки безпеки Корміліцина С.В., голова ПК Шаєхов Ф.Ф.).

1.3. Серед підриємств з чисельністю працюючих до 1000 чол. - робоче місце апаратника хімводоочищення електростанції ТОВ “Шосткинське підприємство “Харківенергоремонт” (директор Будашний М.С., начальник відділу охорони праці Шрамко С.П., голова ПК Пустовойтенко В.Д.).

1.4. Серед підриємств з чисельністю працюючих до 10 000 чол. - робочі місця відділення центральної стерилізаційної КЗ “Шосткинська ЦРЛ” ( головний лікар Штогрин О.Т., інженер з охорони праці Степко З.М., голова ПК Нестерова Н.М.).

Сьогодні всім нам потрібно усвідомити, що серед категорій, за допомогою яких прийнято характеризувати підприємство, звичайно виділяють економічні й технологічні показники. Однак, вони займають провідне положення лише в тому випадку, якщо дотримано основну умову діяльності підприємства як суб'єкта господарювання − забезпечується безпека виробничих процесів і трудової діяльності людини.

Незадовільний стан охорони праці на підприємстві призводить до гальмування економічного та соціального прогресу країни в цілому. За підрахунками експертів Міжнародної організації праці збитки унаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань складають 4 % від світового валового внутрішнього продукту (ВВП). Таким чином, вдосконалення системи охорони праці є одним з актуальних питань на рівні як держави, так і окремого підприємства, компанії.

Огляд-конкурс на краще безпечне робоче місце на підприємствах міста закінчився, а вирішення питань охорони праці залишається актуальним.15.04.2014 12:40

Источник: Портал управління праці та соціального захисту населення http://upszn-shostka.gov.ua/index.php/news
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"