Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Учні міста Шостки на III етапі Всеукраїнський учнівських олімпіад вибороли 71 призове місце!

Під керівництвом   міського голови  Миколи Ноги,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  31 березня   2013  року  відбулась чергова апаратна нарада.

 

  Під час  апаратної   наради  було розглянуто питання про  проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2013/2014 навчальному році  Інформувала  присутніх з цього питання  начальник управління освіти  Наталія Сергейко. 

 

 

І етап олімпіад  охопив 5028 учнів 5-11 класів, що на 238 учнів більше, ніж у минулому році.

 

Найбільша кількість учасників на І етапі змагань була задіяна у ШНВК:СШ-ліцей (1123 чол.), ШСШ №1 (704 чол.), гімназії (702 чол.).

 

У II етапі олімпіад взяли участь 886 учнів, що на 61 учня більше, ніж у минулому році.

 

Найбільша кількість учасників була представлена ШНВК: СШ-ліцей (180 учасників), гімназією (143 учасники), ШСШ№1 (103 учасники).

 

Згідно з Положенням про Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів на II етапі визначено 413 призових місця (перших- 64,   других -133, третіх - 216), які посіли 266 учнів.

 

Найбільшу кількість переможців підготували:  СШ-ліцей – 133 чол.,  гімназії –

79 чол., ШСШ№1  –  55 чол.

 

Збільшили кількість переможців порівняно з минулим роком ШЗШ № 4, № 7,

№ 8,№ 12, ШНВКІЗШ № 9

 

У III (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, , взяли участь 102 учні 7-11 класів,  що на 13 більше у порівнянні з минулим роком,

 

Учні міста Шостки на III етапі змагань вибороли 71 призове місце:  2  перших, 19  других, 50   третіх. Якість участі становить 70 % (торік -       69%). Із загальної кількості переможців 85% (60 призових місць) посіли учні спеціалізованих навчальних закладів (ШНВК:СШ-ліцей, гімназія, ШСШ №1).

 

Шостка за результатами участі в III (обласному) етапі Всеукраїнський учнівських олімпіад посіла почесне II місце, поступившись лише місту Суми.

 

Два учні м.Шостки вибороли на III етапі змагань І місце, 19 учнів - II місце, 50 учнів - III місце. 1 учень виборов 4 призових місця, 3 учні -по три призових місця, 8 учнів - по два Призових місця, 42 учні - по 1 призовому місцю. У цілому, 54 учні вибороли 71 перемогу.

 

Найкращих результатів досягли учні навчально-виховного комплексу: спеціалізована школа І-ІІ ступенів - ліцей, які посіли кілька призових місць на III етапі олімпіад: Попов Нікіта, учень 1 1 класу, виборов 4 призових місця (І місце з інформаційних технологій, II місце з математики та фізики, III місце з математики), Басанець Євгеній, учень 9 класу, виборов 3 призових місця (II місце з хімії, III місце з математики та основ правознавства), Логвіна Ангеліна, учениця 9 класу, виборола 3 призових місця (II місце з математики та фізики, III місце з хімії), Кокшайкина Марія Миколаївна, учениця 11 класу, виборола З призових місця (III місце з фізики, математики, інформатики).

 

Добрі результати продемонстрували наймолодші учасники: Синявська Євгенія, учениця 7 класу гімназії, брала участь у III етапі олімпіади з  інформаційних технологій за 9 клас та посіла III місце. Чайка Андрій, учень 7 класу  НВК:СШ-ліцей, брав участь у III етапі олімпіади з історії за 8 клас та посів II місце, Шевцов Артем, учень 8 класу гімназії, брав участь у III етапі олімпіади з німецької мови за 9 клас та посів II місце.

 

Найбільшу кількість переможців підготував педагогічний колектив навчально-виховного комплексу:спеціалізована школа І-ІІ ступенів-ліцей - 34 чоловіки (торік - 34).

 

Покращили свої минулорічні показники гімназія - 16 переможців (торік - 9), спеціалізована школа І-ІП ступенів №1 - 10 переможців (торік - 7), загальноосвітні навчальні заклади №7 - 5 переможців (торік - 4), №8 - 4 переможці (торік - 3), №5 - 2 переможці (торік - жодного).

 

Найкращим навчальним закладом за результатами II, III етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013-2014 навчальному році визначено Шосткинський навчально виховний комплекс: спеціалізована школа І-ІІ ступенів - ліцей, педагогічний колектив якого забезпечив 133 переможці II етапу та 34 переможці III етапу олімпіад.

 

Найкращими визнані учні навчально-виховного комплексу спеціалізована школа І-ІІ ступенів - ліцей, які посіли кілька призових місць на III етапі олімпіад

 

Найкращими визнані педагоги, які підготували кількох призерів III етапу олімпіад та учні яких вибороли перші місця на обласних змаганнях: Андрусенко О.Б., СШ-ліцей (5 призерів з хімії), Коляденко І.М.,СШ-ліцей (4 призери з географії та економіки), Синявська О.Л., гімназія (4 призери з німецької мови), Гутак І.О., СШ-ліцей (3 призери з хімії), Передрій Ж.М., СШ-ліцей (3 призери з математики), Курносенко О.В., СШ-ліцей ( 3 призери з фізики та астрономії), Карпенко Д.С. (З призери з англійської мови).

 

Найбільших успіхів на III етапі олімпіад досягли команди учнів міста Шостки, які показали найвищу результативність: з технічної праці (З учасники - 3 переможці), фізичної культури (2 учасники -2 переможці), хімії (8 переможців), англійської мови (8 переможців з 9 учасників), історії, української мови та літератури, інформаційних технологій (4 переможці з 5 учасників).

 

Результати III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад свідчать про те, що більшість учнів м. Шостки успішно справилися з завданнями, виявили розуміння законів, теорій, продемонстрували вміння застосовувати теоретичні

знання на практиці, працювати з лабораторним обладнанням, мапами, схемами, робити узагальнення та висновки, презентувати та захищати проекти.

 

До участі у III етапі олімпіад учнів готували 57 педагогів з 10 навчальних закладів. Професійним підходом щодо ґрунтовної підготовки учнів вирізняється 41 педагог, що підготував призерів III етапу олімпіад: 5 переможців підготував 1 вчитель, 4 переможців - 2 вчителі, 3 переможців - 6 вчителів, 2 переможців - 9 вчителів, 23 педагоги підготували по 1 переможцю.

 

Необхідно відзначити вагомий внесок педагогів, що підготували кількох переможців та учні яких вибороли перші місця на обласних змаганнях: Андрусенко О.Б., СШ-ліцей (5 призерів з хімії), Коляденко І.М., СШ-ліцей (4 призери з географії та економіки), Синявська О.Л., гімназія (4 призери з німецької мови), Гутак І.О., СШ-ліцей (3 призери з хімії), Передрій Ж.М., СШ-ліцей (3 призери з математики), Курносенко О.В., СШ-ліцей ( 3 призери з фізики та астрономії), Карпенко Д.С. (З призери з англійської мови), Ковальов В.О. (З призери з німецької мови), Бацура О.Є. (З призери з біології та екології), Безлюдний С.В.,СШ-ліцей (І місце з математики), Максименко Л.І., СШ-ліцей (І місце з інформаційних технологій)

 

Завершується IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. У порівнянні з минулим роком удвічі збільшилась кількість учасників та переможців IV етапу. Чекаємо на результати олімпіади з інформатики.

 

69 учнів стали переможцями П (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (в минулому році - 54). 34 учні стали переможцями, що на 14 більше, ніж минулого року. Такі високі результати стали можливі завдяки відкриттю в Шостці в 2013 році Малої академії наук та організації тісної співпраці з науковими співробітниками та викладачами ШІ СумДУ. 12 робіт шосткинців рекомендовано для участі в III (Всеукраїнському) етапі, що втричі більше, ніж в минулому році (4).

 

Свій виступ доповідачка завершила  словами В.Сухомлинського: «Уміння знаходити обдарованих дітей - це талант, уміння їх виховувати - це мистецтво».

 

Зі звітною інформацією про роботу на минулому тижні  виступили інші начальники відділів, управлінь, установ та організацій міста.

 

За підсумками наради були визначені пріоритетні напрямки діяльності виконкому на поточний тиждень.

 

 31.03.2014 16:38

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"