Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

УВАГА! АФРИКАНСЬКА ЧУМА СВИНЕЙ (АЧС)

Африканська чума свиней (АЧС) - висококонтагіозна вірусна хвороба свиней, що характеризується гарячкою, явищами геморагічного діатезу, значними крововиливами, дистрофічно-некротичними змінами у внутрішніх органах та високою смертністю (до 100%). За клінічними ознаками нагадує бешиху (рожу) свиней.

 

Хворіють тільки домашні і дикі свині, незалежно від породи та віку. Люди, інші види тварин та птиця на АЧС не хворіють. Вакцин і медикаментів, що захищають від цієї хвороби, не існує.

Як захиститися від африканської чуми свиней:

 

1.Відмовтеся від поїздок в населені пункти, де виявлено та підтверджено наявність збудника ЛЧС.

 

2.Не купуйте м'ясо на стихійних ринках! Відмовтеся від придбання свинини та  іншої продукції тваринного походження, якщо її походження не можете встановити достеменно,
або якщо вона походить із районів і територій, неблагополучних щодо АЧС.

 

3.Навчіться   користуватися   дезінфекційними   речовинами   для   рук,  підлоги,   взуття ( «Віркон», «Віроцид», «Стериліум», «Респур», «Кристал 900», хлорамін, їдкий натр. або  хоча 6  господарське мило).   Користуйтеся  ними  щоразу,  коли   маєте  навіть  мізерну вірогідність підозрювати, що можете стати переносником смертельного вірусу.

 

4.Не ходіть у приміщення, де утримуються свині, без об'єктивної потреби. Максимально захистіть ці будівлі від комах. Установіть пастки для мишей і щурів навіть там. де. як ви вважаєте, їх ніколи не було.

 

5.Установіть  сувору  заборону  на  вигул  свиней.   Утримуйте їх  тільки   в   закритих приміщеннях.

 

6.Не пускайте чужих у двір, не розповсюджуйте збудника. Людям із вулиці, навіть якщо це ветеринарний лікар, без дезінфекції взуття чи бахил, заходити заборонено.

 

7.Не годуйте свиней помиями та залишками зі столу без термічної обробки. Термічна обробка кормів для свиней — чи не найефективніший засіб захистити тварину   від захворювання.

 

8.Пам'ятайте, що за температури  + 60 °С вірус зберігає свою вірулентність ще протягом 10 хв. Тому температурну обробку потрібно робити окропом, температура якого не менша як +90°С.

 

9.При забої свиней в домашніх умовах, боєнські відходи необхідно знезаражувати шляхом кип'ятіння та закопувати.

 

10.Молодняк свиней купуйте тільки з благополучних щодо АЧС територій та за наявності супровідних ветеринарних документів.

 

11.Осіменіння свиноматок здійснюйте тільки штучним методом, не використовувайте кнурів.

 

12.Якщо у вас вдома с свині, утримайтесь від прогулянок до лісу, збору грибів, ягід, а також кукурудзи з полів - бо основним джерелом вірусу АЧС є дикий кабан.

 

13.За нагоди розкажіть про ці застороги своїм  родичам, друзям,  сусідам  і  навіть незнайомцям, з якими спілкуєтеся, — усвідомлюючи небезпеку, ми захищаємо себе й оточення.

 

14. Не панікуйте! Якщо вірус таки уразив ваших тварин, телефонуйте ветеринарному лікарю, не намагайтеся їх продати, вивезти чи лікувати! Будьте пильними!21.07.2016 11:00

Источник: Управління Держпродспоживслужби у м. Шостці http://www.shostka-rada.gov.ua/organy_vlady/upravlnnya_derzhprodspozhivsluzhbi_u_m_shostc
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"