Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

В Арт-Центрі відкрилася персональна виставка Алевтини Філон «ЧАРІВНИЙ КРАЙ»

 

Алевтина родом з Ямпільського району з села Білиця. Тут пройшло дитинство та шкільні роки, саме краса рідного краю і стала тим натхненням, яке змусило Алевтину ще дитиною почати малювати.

 

Прикметно, що для опанування малювання потрібно було щосуботи їхати до райцентру в Ямпільський районний центр Дитячої та юнацької творчості (студія «Полісяночка»).

 

Тут образотворче мистецтво викладали її перші вчителі —Михайло і Венера Бабаєви.

 

В 2005 році Алевтина переїжджає до Шостки, де вчиться у школі №1 та продовжує опановувати образотворче мистецтво в Дитячій школі мистецтв під керівництвом викладача художнього віділення Лідії Бакін. Володимир Афонін, який на той момент очолював художнє відділення, згадує, що роботи юної художниці сподобались і вона була зарахована одразу до другого класу. «Она всегда была настойчива и упорна. Всегда подходила за советом. И сейчас на пленэрах я наблюдаю за ней. Это метеор. У нее нет раскачки, сразу за кисти — и вперед. У нее огромный творческий потенциал и стремление к лучшему», — захоплюється Володимир Юхимович.

 

Незважаючи на свій молодий вік, Алевтина Філон встигла не лише написати не один десяток робіт, а ще й двічі стати матусею. На питання, як усе можливо встигнути, посміхаючись, зізнається: «Це стиль життя». 

 


 

Всі виставлені роботи об’єднані назвою виставки «Чарівний край» і , як пояснює художниця: «Тут представлено багато пейзажів з нашої місцевості. У нас дійсно багата земля, прекрасна природа, добрі талановиті люди. Саме це і зображено на полотнах. Для мене Сумщина — це рідна частина мого життя і моєї творчості».
На виставці представлений олійний живопис, роботи з акрилу та декоративний розпис. Одна з останніх робіт присвячена нашому місту — «Процвітаюча Шостка» , адже саме такою квітучою хоче бачити Алевтина місто, яке стало для нею рідним. «Я чим більше вмію, тим більше розумію, що потрібно ще багато чому навчитися», — зізнається Алевтина.
Міський голова Микола Нога, який особисто завітав на мистецький захід, привітав з відкриттям виставки і зазначив: «Це серйозна робота з її боку. Для молоді — це приклад того, що треба бути настирними і працьовитими, аби чогось досягти. Мені особисто подобаються її кольори, як вона їх знаходить».

 18.10.2018 11:13

Источник: Shostka-news http://www.shostka-news.com/v-art-tsentri-vidkrilasya-personalna-vistavka-alevtini-filon-charivnij-kraj/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"