Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

В ЦЕВ відзначили День соборності України.

Не перший рік Центр естетичного виховання стоїть в авангарді ініціювання нових форм роботи. Саме завдяки ЦЕВ у Шостці вже декілька років поспіль досить неординарно відзначається День соборності України.

 

Цьогоріч вирішено було створити величний захід, який отримав назву  «Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг». І він вдався на всі 100. Вже у фойє у виконанні народного духового оркестру «Юність» під керівництвом Руслана Ларина, лунали кращі зразки української духової музики, що наповнювала серця присутніх гордістю за Україну. Далі урочистості продовжилися в глядацькій залі.

 

Народний ансамблю танцю «Джерельце» (керівники Людмила Маковець, заслужений працівник культури України і Яна Третьяк); зразкового театру «Дзеркало» (керівник Світлана Разломова); зразкового театру естрадної пісні «Мікс» (керівник Ірина Легейда, відмінник освіти України); народного хореографічного ансамблю «Сюрприз» (керівники Віра і Василь Тихоновські, заслужені працівники освіти України); народного фольклорного ансамблю «Любисток» (керівник Тетяна Стегайло, заслужений працівник культури України); народної студії сучасного танцю «Шарм» (керівники Ірина Домащенко, заслужений діяч мистецтв України та Олена Хохол) підготували композиції такої сили, що глядач відчував весь спектр емоції – радість і сум, щастя і радість, гордість за свою золотосяйну Україну.

 

Для кожного вона, Батьківщина своя. Це місце, де ми народилися, де ми живемо, де вперше почули мамину пісню, мудре батьківське слово, тут могили наших предків.  Цей батьківський край найдорожчий, найрідніший, святий, бо це Батьківщина. Тому, співали, танцювали, говорили талановиті діти саме про неї, свою Україну.

Хвилиною мовчання і піснею згадали  всіх, хто волю й душу поклав за щастя України.

 

Зі словами привітання до присутніх у залі звернулися Микола Петрович Нога – міський голова та Віталій Гуляєв – командир 13-го батальйону 58-ї бригади. Вони висловили віру, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.

 

Вони закликали плекати все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, бо соборність – це символ боротьби за волю, порозуміння між людьми…  І часточка надії і віри у майбутнє нашої великої родини, що зветься Україною.

 

З невимовною любов'ю і щирістю захід підготувала і провела Вікторія Федоренко, а сцену прикрасила своїми роботами Тетяна Михайличенко, керівник зразкової студії образотворчого мистецтва "Мальва"

 

Соборна Україна нині незалежна,

Як квітка синьо- жовта розцвіла.

І не згубилася людська любов безмежна

До України - неньки і її буття,

Що упродовж віків нам мрію дарувала

Й наснагу йти до вільного життя.

Україно, соборно державо, сонценосна колиско моя!

З Днем Соборності та Свободи, шановні гості нашого сайту ЦЕВ!

Фотозвіт

          

         23.01.2019 08:24

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"