Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом



 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

В ЦЕВі відбулось свято вшанування переможців олімпіад, конкурсів, МАН «Хай зірки не гаснуть!».

27 травня в глядацькій залі Шосткинського центру естетичного виховання  зібралися представники освіти міста – учні та їх батьки, вчителі шкіл Шостки.  Зібралися, щоб вшанувати її Величність Науку, учнів та вчителів, які вибороли призові місця на ІІІ, ІУ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад, ІІ, ІІІ етапах конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

Вітали тих, хто зумів подолати перші труднощі на шляху до успіху, тих, хто зміг стати справжнім сузір’ям розумних, талановитих та цікавих особистостей. Свято отримало назву  «Хай зірки не гаснуть!».

Гордість за молоду еліту прийшли розділити з освітянами поважні гості:


  • Міський голова Микола Петрович Нога,
  • Заступник міського голови Ніна Олексіївна Сиваєва,
  • Кравченко Олена Миколаївна, керуюча справами Шосткинського виконкому;
  • Літкевич Віра Михайлівна, радник міського голови;
  • Начальник управління освіти Наталія Олександрівна Сергейко.

 

Урочисту програму «СВЯТКОВИМ  ВАЛЬСОМ»  відкрили учасники народного хореографічного ансамблю «Сюрприз» Шосткинського центру естетичного виховання. Керівники Віра та Василь Тихоновські, Заслужені працівники освіти України.

 

Церемонію нагородження керівників навчальних закладів,  учні та вчителі яких вибороли призові місця на всеукраїнських та обласних олімпіадах, конкурсах МАН провела Наталія Олександрівна Сергейко, начальник управління освіти Шосткинської міської ради.

 

1.Ткаченко Світлана Миколаївна, директор навчально-виховного комплексу: спеціалізована школа І-ІІ ступенів – ліцей.

Учні та вчителі цього навчального закладу вибороли 60 призових місць на обласних змаганнях та 7 призових місць на всеукраїнських. Ліцей визнано найкращим навчальним закладом в області по роботі з обдарованою молоддю.

2. Мороз Юлія Михайлівна, директор гімназії.

Учні та вчителі гімназії вибороли 20 призових місць на обласних змаганнях.

3. Кобилякова Антоніна Георгіївна, директор спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1.

Учні та вчителі цього навчального закладу вибороли 12 призових місць на обласних змаганнях та 1 призове місце на всеукраїнському рівні.

4. Бакланова Людмила Францівна, директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7

Учні та вчителі цього навчального закладу вибороли 7 призових місць на обласних змаганнях та 1 призове місце на всеукраїнському рівні.

5. Кириченко Олександр Васильович, директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8

Учні та вчителі цього навчального закладу вибороли 7 призових місць на обласних змаганнях. Директор школи кожного року готує переможців ІІ та ІІІ етапів олімпіад.

6. Михайленко Микола Миколайович,  директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5.

 Учні та вчителі цього навчального закладу вибороли 2 призових місця на обласних змаганнях.

 

Далі на сцену запросили  педагогів, які підготували переможців олімпіад  та конкурсу-захисту МАН Всеукраїнського рівня. Церемонію нагородження провела Віра Михайлівна Литкевич, радник міського голови.


  1. Андрусенко Олена Борисівна, вчитель хімії ШНВК:СШ-ліцею, Заслужений учитель України
  2. Слуцька Ірина Анатоліївна, вчитель інформатики ШСШ №1
  3. Безлюдний Сергій Володимирович, вчитель математики ШНВК:СШ-ліцею
  4. Доник Тетяна Володимирівна, вчитель української мови та літератури ШНВК:СШ-ліцею
  5. Суптельна Світлана Олександрівна, вчитель економіки  ШНВК:СШ-ліцею
  6. Курносенко Ольга Василівна, вчитель фізики ШНВК:СШ-ліцею
  7. Тверезовський Віталій Трохимович, керівник гуртка станції юних техніків.

Педагоги,  учні яких посіли кілька призових місць на обласних змаганнях:

  1. Коляденко Ірина Миколаївна, вчитель географії та економіки ШНВК:СШ-ліцею  –  9 переможців
  2. Бацура Олександра Єгорівна, вчитель біології та екології ШНВК:СШ-ліцею  –  8 переможців

5 переможців підготували:

  1. Передрій Жанна Миколаївна, вчитель математики  ШНВК:СШ-ліцею  –  5 переможців
  2. Кривоніс Валентина Василівна, керівник гуртка станції юних натуралістів – 5 переможців

4 переможців підготували:

  1. Гутак Інна Олександрівна,вчитель хімії ШНВК:СШ-ліцею– 4 переможці
  2. Шундрик Олег Іванович,вчитель правознавства ШНВК:СШ-ліцею,– 4 переможці
  3. Синявська Ольга Леонідівна, вчитель німецької мови гімназії – 4 переможці

3 переможців підготували:

  1. Василенко Вячеслав Миколайович,  вчитель історії ШНВК:СШ-ліцею – 3 переможці
  2. Дубровна Тетяна Іванівна, вчитель української мови та літератури  ШНВК:СШ-ліцею  – 3 переможці
  3. Ковальов Володимир Олександрович, вчитель німецької мови гімназії – 3 переможці
  4. Карпенко Дмитро Сергійович, вчитель англійської мови гімназії – 3 переможці
  5. Правосуд Тетяна Петрівна, вчитель англійської мови ШЗШ №7 – 3 переможці
  6. Бобровицька Ірина Михайлівна,вчитель української мови та літератури ШЗШ №8 – 3 переможці

2 переможців підготували:

  1.  Бур Олена Василівна, вчитель математики, заступник директора  ШНВК:СШ-ліцею– 2 переможці
  2. Пославський Геннадій Сергійович, вчитель інформатики ШНВК:СШ-ліцею– 2 переможці
  3. Таранова Тетяна Юріївна, вчитель фізики ШНВК:СШ-ліцею– 2 переможці
  4. Зубко Володимир Павлович, вчитель історії та правознавства гімназії – 2 переможці
  5. Сачко Людмила Григорівна, вчитель англійської мови гімназії – 2 переможці
  6. Кибенко Михайло Миколайович, вчитель трудового навчання ШЗШ №5– 2 переможці
  7.  Короткевич Антоніна Федорівна, вчитель історії ШЗШ №7
  8. Сапегіна Валентина Анатоліївна, вчитель російської  мови та літератури ШЗШ №8 – 2 переможці.

Педагоги,  учні яких вибороли І та ІІ місце на ІІІ етапі олімпіад:

  1. Крутова-Оникієнко Ольга Олександрівна, вчитель біології ШСШ №1, І місце
  2. Марченко Надія Миколаївна, вчитель  російської  мови та літератури ШСШ №1, ІІ  місце
  3. Шульга Надія Миколаївна, вчитель географії ШСШ №1, ІІ місце
  4. Білясник Михайло Дмитрович, вчитель української мови та літератури гімназії, ІІ місце
  5. Тихонова Любов Борисівна, вчитель англійської мови ШЗШ №7,           ІІ місц

Педагоги,  учні яких посіли ІІІ місце на ІІІ етапі олімпіад:

  1. Головатюк Світлана Миколаївна, вчитель української мови та літератури, заступник директора ШСШ №1
  2. Грива Сергій Іванович, вчитель трудового навчання ШСШ №1
  3. Грива Ірина Анатоліївна, вчитель початкових класів ШСШ №1
  4. Крапивна Світлана Володимирівна, практичний психолог ШСШ №1
  5. Линок Віктор Іванович, вчитель фізичної культури ШСШ №1
  6. Манжос Зінаїда Григорівна,вчитель фізичної культури ШСШ №1
  7.  Марченко Світлана Василівна,вчитель  російської  мови та літератури ШСШ №1
  8. Віловата Валентина Іванівна, вчитель світової літератури ШНВК:СШ-ліцею
  9. Данько Сергій Степанович, вчитель української мови та літератури  гімназії
  10. Лукянова Марина Фаридівна, вчитель фізики гімназії
  11.  Пата Олена Іванівна, вчитель інформатики гімназії
  12.  Пилипенко Людмила Миколаївна,вчитель  російської  мови та літератури гімназії
  13. Сунгурова Людмила Іванівна, вчитель музики гімназії
  14. Ядута Любов Володимирівна,вчитель української мови та літератури, заступник директора ШЗШ №7
  15.  Кириченко Олександр Васильович, вчитель правознавства, директор ШЗШ №8
  16.  Міняйло Наталія Іванівна, вчитель біології, заступник директора ШЗШ №8
  17.  Михайличенко Тетяна Василівна, керівник гуртка Центру естетичного виховання.

 

Для учнів, які вибороли  ІІІ призові місця на обласних змаганнях. церемонію нагородження провела Олена Миколаївна Кравченко, керуюча справами Шосткинського виконкому.


  1. Дядечко Марія,   учениця 11 класу ШСШ №1, ІІІ місце з фізичної культури  
  2. Кибенко Віталій, учень 11 класу ШСШ №1,  ІІІ місце з трудового навчання
  3. Марченко Дар’я, учениця 11 класу ШСШ №1, ІІІ місце з педгогіки та психології
  4. Островська Каріна, учениця 11 класу ШСШ №1, ІІІ місце з російської мови та літератури
  5. Щасний Сергій, учень 11 класу ШСШ №1, ІІІ місце з фізичної культури  
  6. Бугакова Олександра, учениця 11 класу ШНВК:СШ-ліцей, ІІІ місце з економіки
  7. Ворона Валерія, учениця 9 класу ШНВК:СШ-ліцей, ІІІ місце з біології
  8. Ворона Наталія, учениця 11 класу ШНВК:СШ-ліцей, ІІІ місце з економіки
  9. Драніцина Анна, учениця 11 класу ШНВК:СШ-ліцей, ІІІ місце з педагогіки
  10.  Дудар Денис, учень 8 класу ШНВК:СШ-ліцей, ІІІ місце з математики
  11.  Карпець Поліна, учениця 9 класу ШНВК:СШ-ліцей, ІІІ місце на конкурсі ім. Т.Шевченка
  12.  Кириченко Віталіна, учениця 11 класу ШНВК:СШ-ліцей, ІІІ місце з історії
  13.  Коляденко Ілля, учень 10 класу ШНВК:СШ-ліцей, ІІІ місце з економіки
  14. Мангалієв Олександр, учень 8 класу ШНВК:СШ-ліцей, ІІІ місце з хімії
  15. Морозова Оксана, учениця 11 класу ШНВК:СШ-ліцей, ІІІ місце з астрономії
  16. Насико Наталія, учениця 11 класу ШНВК:СШ-ліцей, ІІІ місце з біології
  17. Небилиця Юлія, учениця 11 класу ШНВК:СШ-ліцей, ІІІ місце з економіки
  18. Прокудіна Ксенія, учениця 11 класу ШНВК:СШ-ліцей, ІІІ місце з агрономії
  19. Романько Ксенія, учениця 11 класу ШНВК:СШ-ліцей, ІІІ місце з сторії
  20. Тимошик Антон, учень 9  класу ШНВК:СШ-ліцей, ІІІ місце з хімії
  21. Ткаченко Альбіна, учениця 10 класу ШНВК:СШ-ліцей, ІІІ місце зі світової літератури
  22. Янковенко Катерина, учениця 10 класу ШНВК:СШ-ліцей, ІІІ місце з хімії
  23. Вербицький Андрій, учень 11 класу гімназії, ІІІ місце з німецької мови
  24. Вовна Марина, учениця 10 класу гімназії, ІІІ місце з російської мови та літератури
  25. Дейнеко Аніта, учениця 9 класу гімназії, ІІІ місце з мистецтвознавства
  26. Роговець Софія, учениця 9 класу гімназії, ІІІ місце з німецької мови
  27. Синявська Євгенія, учениця 7 класу гімназії, ІІІ місце з інформаційних технологій
  28. Таран Анастасія, учениця 11 класу гімназії, ІІІ місце з правознавства
  29.  Шульга Софія, учениця 9 класу гімназії, ІІІ місце з англійської мови
  30. Чиж Юлія, учениця 11 класу гімназії, ІІІ місце з педагогіки та психології
  31. Мирошниченко Тимур, учень 9 класу ШЗШ №5, ІІІ місце з трудового навчання
  32. Хоменко Володимир, учень 11 класу ШЗШ №5, ІІІ місце з трудового навчання
  33. Бендова Дарина , учениця 10 класу ШЗШ №7, ІІІ місце з англійської мови
  34. Копильченко Дарина , учениця 10 класу ШЗШ №8, ІІІ місце з правознавства
  35. Княгницька Катерина, учениця 6 класу ШЗШ №8, ІІІ місце на конкурсі ім. П.Яцика

Абсолютних переможців, учнів, які вибороли  І місця  на обласних змаганнях нагороджувала  Ніна Олексіївна Сиваєва, заступник міського голови.

  1. Трофимець Валерія, учениця 11 класу ШСШ №1,  І місце з біології
  2. Сенченко Анна, учениця 11 класу ШНВК:СШ-ліцей, І місце з біології

Учні, які вибороли  ІІ місця  на обласних змаганнях:

  1. Сергейко Марина, учениця 11 класу ШСШ №1,  ІІ місце з російської мови та літератури
  2. Борисенко Даніїл, учень 9 класу ШНВК:СШ-ліцей, ІІ місце з журналістики
  3. Голосна Олександра, учениця 10 класу ШНВК:СШ-ліцей, ІІ місце з етнології
  4. Заяц Катерина, учениця 8 класу ШНВК:СШ-ліцей, ІІ місце з фізики
  5. Осадча Катерина, учениця 11 класу ШНВК:СШ-ліцей, ІІ місце з математики
  6. Плющик Олена, учениця 11 класу ШНВК:СШ-ліцей, ІІ місце з валеології
  7.  Точило Катерина, учениця 11 класу ШНВК:СШ-ліцей, ІІ місце з історії
  8.  Чайка Андрій, учень 7 класу ШНВК:СШ-ліцей, ІІ місце з історії
  9.  Геремес Анна, учениця 11 класу гімназії, ІІ місце з англійської мови
  10.  Правосуд  Марія, учениця 11 класу гімназії, ІІ місце з німецької мови
  11.  Скорбач Ярослава, учениця 9 класу гімназії, ІІ місце з німецької мови
  12.  Шевцов Артем, учень 8 класу гімназії, ІІ місце з німецької мови
  13.  Рибкина Марія, учениця 9 класу ШЗШ №7, ІІ місце з англійської мови
  14.  Сохацький Богдан, учень 9 класу ШЗШ №7,  ІІ місце з історії.

Далі естафету нагородження підхопив Микола Петрович Нога, міський голова. З його рук нагороди отримали учні, що посіли кілька призових місцьна обласних олімпіадах та конкурсах:

  1. Кокшайкина Марія,  учениця 11 класу ШНВК:СШ-ліцей, здобула 4 перемоги на обласних змаганнях з фізики,  математики, інформатики.

Учні, що здобули 3 перемоги на обласному етапі змагань:

  1. Басанець Євгеній, учень 9 класу ШНВК:СШ-ліцею, здобув 3 перемоги на  обласних змаганнях з  хімії,  математики, правознавства.
  2. Логвіна Ангеліна, учениця 9 класу ШНВК:СШ-ліцей, здобула 3 перемоги на обласних змаганнях з фізики,  математики, хімії.
  3. Кривенко Катерина, учениця 11 класу ШЗШ №7, здобула 3 перемоги на обласних змаганнях з  англійської мови,  української мови та літератури.
  4. Величко Оксана, учениця 10 класу ШЗШ №8, здобула 3 перемоги на обласних змаганнях з  біології, української мови та літератури, літературної творчості.

Учні, що здобули 2 перемоги на обласному етапі змагань:

  1. Кравцова Дарина,  учениця 11 класу ШНВК:СШ-ліцей, здобула 2 перемоги на обласних змаганнях з біології та екології.
  2. Шекера Михайло,  учень 11 класу ШНВК:СШ-ліцей, здобув  2  перемоги на обласних змаганнях з хімії та екології.
  3. Радченко Марина,  учениця 9 класу ШЗШ №8, здобула  2 перемоги на обласних змаганнях російської мови та літератури.
  4. Слуцький Дмитро,  учень 9 класу ШСШ №1, здобув  2  перемоги на обласних змаганнях з інформаційних технологій та комп’ютерних наук.
  5. Гудиліна Катерина, учениця 9 класу ШШ №1, здобула  2 перемоги на обласних змаганнях географії та української мови та літератури.
  6.  Нибожинська Тетяна, учениця 10 класу ШНВК:СШ-ліцей, здобула 2 перемоги на обласних змаганнях з біології та хімії.
  7.  Борисенко Богдан, учень 10 класу гімназії, здобув  2  перемоги на обласних змаганнях з англійської мови та української мови та літератури.
  8.  Лузан Анастасія, учениця 11 класу гімназії,  здобула  2  перемоги на обласних змаганнях з англійської мови, літературної творчості, конкурсі «Розкрилля душі».
  9. Кирилюк Анна, учениця 11 класу ШНВК:СШ-ліцей, здобула 2 перемоги на обласних змаганнях з економіки.
  10.  Мещерякова Катерина, учениця 11 класу ШНВК:СШ-ліцей, здобула 2 перемоги на обласних змаганнях з географії та журналістики.
  11.  Титович Наталія, учениця 10 класу ШНВК:СШ-ліцей, здобула 2 перемоги на обласних змаганнях з історії та географії.
  12.  Закроєць Михайло, учень 10 класу гімназії, здобув  2  перемоги на обласних змаганнях з німецької  мови та історії.
  13.  Філіпов Євгеній, учень 9 класу гімназії, здобув  2  перемоги на обласних змаганнях з англійської мови та фізики.

Учні, які вибороли призові місця на Всеукраїнських змаганнях

  1. Поправко Валерія, учениця 10 класу ШНВК:СШ-ліцею, здобула 3 перемоги  на обласному рівні та 1 перемогу на всеукраїнському, виборола  ІІІ місце з літературної творчості.
  2. Косьмін Родіон, учень 10 класу ШНВК:СШ-ліцею, здобув 2 перемоги на обласному рівні та 1 перемогу на всеукраїнському, виборов  ІІІ місце з математики.
  3. Дорошенко Ілля, учень 8 класу ШНВК:СШ-ліцею, здобув 2 перемоги на обласному  та всеукраїнському рівнях, виборов  І місце з хімії.
  4. Усик Роман, учень 11 класу ШСШ №1, здобув 2 перемоги на обласному та всеукраїнському рівнях, виборов  ІІ місце з інформаційних технологій.
  5. Шако Олексій,  учень 11 класу ШНВК:СШ-ліцей, здобув 2 перемоги на обласному та всеукраїнському рівнях, виборов  ІІІ місце з технічних наук.
  6. Шалай Анна, учениця 11 класу ШНВК:СШ-ліцей, здобула 2 перемоги на обласному та всеукраїнському рівнях, виборола  ІІІ місце з економіки.
  7. Галич Ганна, учениця 11 класу ШЗШ №7, здобула 2 перемоги на обласному та всеукраїнському рівнях, виборола  ІІІ місце з філософії.

Попов Нікіта, учень 11 класу ШНВК:СШ-ліцей, здобув 5 перемог на обласному  рівні та  2  перемоги на всеукраїнському рівні, виборов  І та ІІ місце з інформатики та інформаційних технологій. Нікіта та його  вчителька інформатики Людмила Ігорівна Максименко, яка підготувала Нікіту до змагань на Всеукраїнському рівні, з рук Миколи Петровича отримали Почесну відзнаку Шосткинського виконкому. До речі, Нікіта є солістом зразкового театру естрадної пісні «Мікс» Шосткинського ЦЕВ.

 

Протягом усього свята на сцені  свої творчі подарунки представляли глядачу колективи ЦЕВу.

«ДИВОЧУ» - виконали учасники зразкового театру естрадної пісні «Мікс» Шосткинського центру естетичного виховання. Керівник Ірина Легейда, відмінник освіти України, Заслужений діяч естрадного мистецтва України.

 

Хореографічну композицію «ДІВЧАТА» виконали  дівчата старшої групи ансамблю сучасного танцю «Летц гоу» Шосткинського центру естетичного виховання. Керівник Сергій Коваленко.

Пісню «МИР, КОТОРЫЙ  НУЖЕН ВСЕМ» - виконала Олександра Гервазюк, солістка народного фольклорного ансамблю «Любисток» Шосткинського центру естетичного виховання. Керівник – Тетяна Стегайло,

 

Заслужений працівник культури України, Заслужений діяч естрадного мистецтва України.

Хореографічну композицію «МОЯ КРОВИНУШКА» - подарували учасники народної студії сучасного танцю «Шарм» Шосткинського центру естетичного виховання. Керівник Ірина Домащенко.

Завершилося свято вокальною композицією  «ОТЧА  СТОРОНА» у виконанні  учасників народного фольклорного ансамблю «Любисток» Шосткинського центру естетичного виховання. Керівник – Тетяна Стегайло, Заслужений працівник культури України, Заслужений діяч естрадного мистецтва України.

 

 

 

    

 

 

 



28.05.2014 08:12

Источник: Центр естетичного виховання http://cev-shostka.at.ua/news/v_cevi_vidbulos_svjato_vshanuvannja_peremozhciv_olimpiad_konkursiv_man_khaj_zirki_ne_gasnut/2014-05-27-331




 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"