Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

24  питання  було розглянуто на  дев’ятнадцятій сесії Шосткинської міської ради VI  скликання,  яку відкрив і провів міський голова  Микола Нога.

Міська рада схвалила  і затвердила  звіт щодо виконання місцевого бюджету м.Шостка за 9 місяців 2013 року та звіт про хід виконання програми соціально - економічного та культурного розвитку м.Шостка на 2013 рік за 9 місяців  2013 року.

З інформацією з цих  питань виступили заступник міського голови, начальник   фінансового управління Ольга Голушко  та  начальник управління економіки Дар’я Гребенюк.

 

Також на сесії були розглянуті інші важливі питання, що стосуються   життєзабезпечення міста, а саме:  «Про депутатські запити»,  «Про внесення змін до місцевого бюджету м.Шостка  на  2013 рік»,  «Про міську цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014 – 2018 роки», «Про внесення змін до Міської програми з реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2012 – 2016 роки», «Про внесення змін до міської програми підтримки комунальних засобів масової інформації м. Шостка на 2011 – 2013 роки», «Про Положення про Шосткинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді», «Про внесення змін та доповнень до програми проведення нормативної грошової оцінки земель м.Шостка», «Про управління майном комунальної власності», «Про надання дозволів на укладання договорів суперфіціїв», «Про надання дозволів на укладання договорів встановлення особистих  строкових сервітутів щодо земельних ділянок», «Про найменування вулиці Пантелеймона Куліша», «Про уточнення деяких назв вулиць та провулків міста», «Про внесення доповнень до п.1 рішення ХХV сесії V скликання Шосткинської міської ради від 29.09.2009 року “Про схему теплопостачання м.Шостка” в частині схеми теплопостачання м.Шостка п. 1.4 “Розробка пропозицій по впровадженню заходів щодо модернізації і реконструкції існуючих джерел теплової енергії і теплових мереж” таблиця 1.3 пункт 15.», «Про затвердження графіку «Обмеження відпуску тепла та теплоносія у разі застосування невідкладних заходів щодо усунення або ліквідації аварій у системах централізованого теплопостачання», «Про погодження інвестиційної програми комунального підприємства “Виробниче управління водопровідно – каналізаційного господарства” м. Шостка на 2014 рік», «Про адміністративні послуги, які надаються центром надання адміністративних послуг м. Шостка», «Про регулювання земельних відносин», «Продаж земельних ділянок комунальної власності на підставі цивільно-правових договорів та надання дозволу на проведення експертної оцінки», «Включення в перелік земельних ділянок комунальної власності або прав на них, які виставляються на земельні торги».

За результатами розгляду 23 питання  з 24 розглянутих були ухвалені. Проект рішення «Про надання дозволів на укладання договорів суперфіціїв» знято з розгляду для більш детального вивчення питання.

 

     

 

    

 

 

 

     

 

 Фото: Василь Романенко20.11.2013 14:22

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"