Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

21 березня 2012 року у приміщенні виконкому відбулась відеоконференцнарада з питань підготовки та проведення оздоровчо-відпочинкової кампанії.

У конференції взяли участь представники міськіх органів державної виконавчої влади, виконавчих органів міської ради, медичних установ міста.

У ході наради заступник голови облдержадміністрації Тамара Іщенко зазначила, що влада має забезпечити максимальну кількість дітей області якісним і змістовним відпочинком, адже зайнятість дітей у літній період – це виховання активної молоді та попередження негативних явищ у суспільстві.

  Куратор соціальної галузі наголосила на важливості посилення роботи щодо оновлення матеріально-технічної бази пришкільних, позаміських, наметових, спортивно-оздоровчих таборів.

 «Ми плануємо оздоровити не менше 55% від загальної кількості дітей шкільного віку, у тому числі стовідсотково – дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та не менш ніж 70% – дітей із малозабезпечених сімей», – повідомила Тамара Іщенко.

 За словами головного державного санітарного лікаря Сумської області В’ячеслава Псарьова, цього року для дитячих таборів затверджено більш жорсткі санітарно-гігієнічні норми, аби гарантувати дітям безпечний відпочинок і оздоровлення. З цією метою у таборах проводитимуться поточні ремонти їдалень і харчоблоків, спортивних та ігрових майданчиків, ревізії електрообладнання.

«Оздоровлення дітей диспансерної групи буде проводитися в умовах стаціонару на базі всіх дитячих відділень ЦРЛ області», – зазначила головний фахівець лікарняно-профілактичного відділу управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації Наталія Спічакова.

Вона наголосила на необхідності стовідсоткового укомплектування медичних пунктів оздоровчих заміських закладів лікарськими засобами.

Як зазначив директор виконавчої дирекції Сумського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Леонід Мовчан, на часткове фінансування вартості путівки для оздоровлення дітей цього року буде спрямовано понад 7 мільйонів гривень. Внесок Фонду у вартість однієї путівки складатиме близько 840 гривень. Окрім того, планується придбання Фондом путівок до дитячих закладів оздоровлення за повну вартість.22.03.2012 03:59

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"