Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

На цьому наголосив перший заступник голови облдержадміністрації у ході відкриття на території Шосткинського індустріального парку «Свема» І черги інвестиційного проекту з виробництва лікарських засобів ПАТ «Фармак»

«На виконання завдань і доручень Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА щодо створення умов для ведення бізнесу на Сумщині спрощено процедуру реєстрації підприємств, успішно впроваджено систему отримання дозвільних документів за принципом «єдиного вікна». Завдяки цьому компанії зі світовим ім’ям, такі як «Фармак» починають у регіоні свою діяльність», –  зазначив посадовець.

Перший заступник голови облдержадміністрації підкреслив, що влада докладає зусиль для розвитку внутрішнього ринку, адже це – нові робочі місця, надходження до бюджетів та підвищення рівня життя людей.

За словами керівника проекту з будівництва об’єкту Олексія ІВАНЧЕНКА розширення мережі відділень із виробництва лікарських засобів позитивно вплине на розвиток внутрішнього фармацевтичного ринку, адже вітчизняні підприємства на ньому займають лише 25 %.

«Компанія «Фармак» для створення сучасного, сертифікованого за вимогами GMP виробництва 15 видів фармацевтичних субстанцій обрала саме Сумщину. Ми на собі відчули підтримку з боку обласної влади. На реалізацію проекту залучили близько 125 мільйонів гривень. На сьогодні бюджет  І черги інвестиційного проекту склав близько 70 мільйонів гривень. Ці кошти були спрямовані на завершення робіт із електро- та теплозабезпечення, будівництво складу та адміністративної будівлі, встановлення очисних споруд, які дозволять звести до мінімуму вплив на навколишнє середовище», – повідомив Олексій Іванченко.

Керівник проекту зазначив, що до кінця другого кварталу 2015 року планується розпочати виробництво, де працюватиме понад 100 жителів Шостки.

«Ми вже оголосили про відкриття вакансій. Політика компанії спрямована на залучення молодих спеціалістів, створення максимально сприятливих умов для їх самореалізації», – додав Олексій Іванченко.19.12.2013 05:30

Источник: Cумська обласна державна адміністрація http://sm.gov.ua/ru/2012-02-03-07-53-57/4893-jhhjj.html
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"