Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

В обласній раді підписано багатосторонній Меморандум про співпрацю

14 січня в обласній раді відбулося підписання багатостороннього Меморандуму про співпрацю між Сумською обласною, Охтирською районною, а також Глухівською, Конотопською, Роменською, Сумською, Шосткинською міськими радами та громадською організацією «Технології проти корупції» щодо створення системи електронного урядування та електронної демократії у Сумській області. Її проект репрезентував Михайло Гаркуша.

 

У врочистій обстановці свої підписи під документом поставили Семен Салатенко, Роман Бублик, Артем Семеніхін, Мішель Терещенко, Сергій Салатун, Олександр Лисенко, Микола Нога. Підписант від громадської організації «Технології проти корупції» - її голова Дмитро Дубілет - перебував на он-лайн зв’язку з Дніпропетровська і вітав підписантів.

 

Серед присутніх у момент утвердження згоди очільників органів місцевого самоврядування Сумщини про співпрацю були присутні й інші голови районних рад області, які висловились у майбутньому за приєднання до угоди, а також депутати обласної ради, представники ЗМІ.

 

Міські голови міст обласного значення Сумщини Мішель Терещенко, Сергій Салатун, Олександр Лисенко, Микола Нога та голлова Охтирської районної ради Роман Бублик насамперед заявили, що готові до реалізації програми, щиро подякували очільнику обласної ради за надану можливість приєднатися до проекту IGOV.ORG.UA (IGov), що дозволить стандартизувати роботу державних установ, забезпечити прозору роботу органів місцевого самоврядування, використання ними бюджетних коштів.

 

Голова обласної ради Семен Салатенко, підсумовуючи результати сьогоднішньої непересічної події, назвав підписаний документ таким, що дозволить у найстисліші строки впровадити на території Сумської області роботу сервісів електронного урядування та електронної демократії. Важливо, що завдячуючи порталу державних послуг IGOV.ORG.UA (IGov), буде забезпечена прозорість у діяльності органів місцевого самоврядування з використанням мережі Інтернет. Буде втілено в життя якісно нові форми організації діяльності органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ, організацій, поліпшить їх взаємодію з громадянами та суб'єктами господарювання.

 

- Я вдячний очільникам територіальних громад за порозуміння і згоду взяти участь у реалізації проекту, - заявив Семен Салатенко. – Є сподівання що до нас приєднаються й інші посадовці.

 

 

 

 

 

 

 14.01.2016 19:37

Источник: Сумська обласна рада https://sorada.gov.ua/actual/15775-v-oblasnij-radi-pidpysano-bagatostoronnij-memorandum-pro-spivpratsju.html
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"