Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення

 МедіаВ Шостці відбувся мітинг- реквієм, присвячений 25-й річниці виведення радянських військ з Афганістану

 

 

15 лютого 2014 року  біля пам'ятника загиблим воїнам -афганцям відбувся мітинг- реквієм присвячений 25-й річниці виведення радянських військ з Афганістану.

Вшанувати пам'ять загиблих миротворців  прийшли  воїни-афганці,  родичі загиблих в Афганістані шосткинців, представники міської і районної влади, громадськість.

 Від імені міського голови  ветеранів афганської війни привітала заступник міського голови  Ніна Сиваєва : «25 років пройшло з дня закінчення афганської війни , але час неcпроможний викреслити з нашої памяті героїчні подвиги, приклади мужності, вірності військовому обов’язку, які  продемонстрували  тисячі юнаків і дівчат, волею долі одягнуті в солдатські шинелі. Серед них 291 юнак із нашого міста. Не всім їм довелося повернутися додому живими і здоровими. …Сьогодні ми  схиляємо голову в скорботі за тими, хто не повернувся з гарячих точок ,висловлюємо глибоку шану і повагу батькам, які виховали   мужніх синів , воїнам інтернаціоналістам ,що змінили військову форму на цивільний одяг і стали вихователями молодого покоління та зайняли активну громадську позицію. Від міського голови Миколи Петровича Ноги, від виконкому Шосткинської міської ради і від себе особисто бажаю всім міцного

здоровя, родинного затишку і благополуччя, миру, добра, злагоди, віри в майбутнє і щоб наші діти ніколи не брали участь в військових конфліктах, а над нами завжди було блакитне небо!»

«Дорогі побратими - афганці , дорогі наші мами , сестри и брати , всі присутні , чверть віку пройшло після  того , як наші війська вийшли з Афганістану , за цей  час більшість наших дітей вже стали старшими , ніж  ми були у той час , коли перебували в Афганістані Сьогодні наше завдання - об'єднуватися и разом виховувати  нове покоління українських патріотів », - з такими словами до присутніх звернувся голова міської організації Української спілки ветеранів Афганістану та воїнів- інтернаціоналістів Володимир Півторак .

Зі словами привітання та шани до воїнів – інтернаціоналістів звернулися заступник голови райдержадміністрації Анатолія Молошного  Наталія Фролова, Шосткинський-С.-Будський військовий комісар, підполковник Руслан Риков , студент Шосткинського інституту Антон Щербак.

Пам'ять загиблих вшанували хвилиною мовчання. До пам'ятника воїнам -афганцям були покладені  квіти .


 

 

 

 

 

 

 

 15.02.2014 15:15

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua

Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"