Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Заступник міського голови Віктор Пустовіт повідомив, що затверджена та запускається в дію державна програма здешевлення іпотечних кредитів. Доступне житло – один з найважливіших постулатів Соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича. Втілення нової іпотечної програми дозволить забезпечити житлом понад 40 тис. громадян країни. Планується надати близько 30 тис. кредитів, що дозволить залучити в будівництво майже 10 млрд. грн.

На здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, у Державному б  юджеті на 2012 рік передбачено 1 мільярд гривень.

Державною програмою здешевлення іпотечних кредитів передбачено, що держава компенсує 13% з 16% такого кредиту. Пріоритетом в реалізації програми являється первинний ринок. Об'єкти житлового будівництва будуть підбирати та контролювати місцеві органи влади, а їх перелік буде затверджуватись міжвідомчою комісією при Міністерстві регіонального розвитку. В програмі будуть задіяні банки І та ІІ групи, згідно критеріям НБУ.

 Відповідно до програми, перший внесок складає не більше 25% від суми кредиту. Компенсація частини відсоткової ставки по кредиту буде відбуватись місцевими органами на особистий рахунок громадянина через органи казначейства. Строк кредитування – 15 років, строк часткової компенсації-10 років. Нормативна площа - 40кв.м на одну людину або на сім'ю з двох чоловік, плюс 18 кв.м на кожного наступного члена сім'ї , але не більше 58 кв.м.

 Підводячи підсумки, міський голова Микола Нога підкреслив, що реалізація  державної програми іпотечного кредитування на умовах надання часткової компенсації державою відсоткової ставки кредиту  є  важливим  кроком в реалізації прав громадян на дешеве житло, як  було передбачено  Соціальними ініціативами  Президента.  28.05.2012 14:13

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"