Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

ВІДБУЛАСЬ АПАРАТНА НАРАДА

25 квітня 2016  року  під керівництвом заступника  міського голови  Ніни Сиваєвої відбулась чергова апаратна нарада. Зустріч пройшла за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації .

Головною темою став звіт в.о. начальника управління житлово-комунального господарства Геннадія Мелашенка. Він ознайомив присутніх з підсумками  всеукраїнської акції  «За чисте довкілля».  14, 22, 23 квітня було проведено загальноміський день благоустрою. Для шосткинців  вже стало  доброю традицією навесні приводити до ладу територію рідного міста. Представниками різних установ і служб, студентською та учнівською молоддю було висаджено понад 1500 дерев. Відповідно до зазначених завдань була проведена робота щодо виявлення та ліквідації несанкціонованих звалищ.  Загальна чисельність громадян, які долучилися до благоустрою перевищує 4 700 чоловік.  В школах міста проведено тематичні уроки, позакласні години, популяризується рух «Шкільного лісництва».

Начальник управління праці та соціального захисту населення Антоніна Наймитенко акцентувала увагу на необхідності своєчасного внесення обов’язкової частки субсидії за комунальні послуги, адже при її несплаті нарахування субсидії у новому опалювальному сезоні буде призупинено.  На сьогодні у Шостці 25 076 осіб  отримують житлові субсидії, переважна більшість яких є відповідальними та сумлінними платниками.

На минулому тижні на базі спортивного комплексу «Імпульс» відбувся чемпіонат України з футзалу, на якому шосткинські спортсмени вибороли  І місце. 28-29 квітня заплановано проведення першості міста з плавання, - повідомив завідувач сектором з фізичної культури та спорту Андрій Доценко.

26 квітня о 18 годині до 30-ї річниці чорнобильській трагедії відбудеться  відкриття пам’ятника героям Чорнобиля. Цього ж дня в усіх навчальних закладах  пройде день цивільного захисту.

Начальник управління освіти Наталія Сергейко розповіла про проведення Всеукраїнської науково-методичної конференції «Освіта, наука та виробництво: розвиток і перспективи», а також – про турнір юних правознавців (відбудеться  27 квітня). 5 травня на міських школярів чекає ЗНО з української мови та літератури.

30 квітня та 2,7 травня у  поліклініках будуть працювати чергові лікарі, у інші святкові дні можна звернутися за консультацією до чергових лікарів на базі стаціонарних відділень, -   поставив до відома присутніх головний лікар ЦРЛ Олег Штогрін.

Наприкінці апаратної наради Ніна Сиваєва попросила жителів міста підтримувати порядок в місті – результат зусиль багатьох людей-учасників толоки. Також Ніна Олексіївна наголосила на необхідності гідної підготовки до відзначення 8 та 9 травня, порекомендувавши організувати традиційне відвідування ветеранів вдома та розробити інші заходи.

 27.04.2016 12:39

Источник:
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"