Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

ВІДБУЛАСЯ АПАРАТНА НАРАДА

Під керівництвом  міського голови  Миколи Ноги,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 11.07.2016 року  відбулась чергова апаратна нарада.

Про роботу Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області в І півріччі 2016 року доповів Юрій Кашира.  Станом на  1 липня цього року  загальна кількість пенсіонерів по місту та району становить 32 тис. 2 особи. Загальна сума видатків, направлених за період поточного року, становить 266089,57 тис. грн. за звітній період Управлінням Фонду призначено пенсії 394 громадянам, за додатково наданими документами проведено індивідуальні перерахунки пенсій 854 пенсіонерам. Подовжено виплату пенсій у зв'язку з втратою годувальника та по інвалідності 285 особам, взято на облік 54 пенсійні справи, переведено на отримання іншого виду пенсії 15 пенсіонерів.

На минулому тижні центральна лікарня отримала апарат з ультразвукової діагностики, - повідомив головний лікар ЦРЛ Олег Штогрин.  Апарат є переносним, основним місцем використання якого буде пологове відділення. За потреби УЗД апарат буде застосовуватись для обстеження тяжко хворих людей.

Завершено ремонт тепломережі по вул. Короленка та відновлено рух транспорту. Тривають монтажні роботи з енергопостачання вулиці Щербакова. Здійснюється реконструкція покрівель та облаштування міського пляжу, на якому минулого тижня водолазна служба провела обстеження дна, - повідомив в.о. начальника управління ЖКГ Геннадій Мелашенко. Працівниками комунальної служби міста було також проведено очищення території пляжу.

 Начальник управління освіти Наталя Сергейко акцентувала увагу на те, що сьогодні стартує вступна компанія 2016. Вона триватиме до 21 липня, і цього року правила вступу до навчального закладу такі самі, як і в минулому році. Абітурієнти мають змогу подати заяви на 5 спеціальностей.

Актуальноюзалишається проблема професійної адаптації учасників проведення антитерористичної операції.  За словами начальника управління праці та соціального захисту населення Антоніна Наймитенко, з 1 серпня розпочинається навчання учасників бойових дій на базі Шосткинського професійного ліцею № 13.  Міським головою було надано доручення вжити заходів щодо надання більш активної  допомоги особам, тимчасово переміщеним із зони проведення АТО.

 

 

 

 

 

 

 11.07.2016 14:15

Источник:
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"