Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА АПАРАТНА НАРАДА

16 квітня 2016  року  відбулась  апаратна нарада під керівництвом заступника  міського голови  Ніни Сиваєвої,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників засобів масової інформації .

 

Головною темою стало обговорення  стану пожежної безпеки  в місті Шостка та Шосткинському районі.  Так, за звітній період цього року  було зареєстровано 52 пожежі (проти 88 випадків за аналогічний період 2015 року), збитки від яких склали близько 1,5 млн. грн.  За словами капітана служби цивільного захисту Андрія Ночовного,  найбільш розповсюдженими причинами виникнення пожеж є підпали, порушення правил  безпеки при налаштуванні та експлуатації електроустановок, печей та теплогенеруючих агрегатів, необережне поводження з вогнем, пустощі дітей. Заступник міського голови Ніна Сиваєва акцентувала увагу на необхідності  проведення відповідної виховної роботи серед дітей шкільного та дошкільного віку та порекомендувала: «Всім  звернути увагу на дотримання  правил протипожежної безпеки на об’єктах, якими ви безпосередньо опікуєтесь».

На минулому тижні було видано 2 путівки на оздоровлення для ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АС і 1 путівка для учасників бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції, - проінформувала начальник управління праці та соціального захисту населення Антоніна Наймитенко. На сьогоднішній день питання допомоги шосткинцям, учасникам АТО знаходиться під особливим контролем міської влади.

 

Українські школярі вже встигли скласти ЗНО з таких основних дисциплін як українська мова та література, математика, історія України. Учням, які не змогли з поважних причин взяти участь у незалежному оцінюванні, буде надаватися можливість пройти додаткове тестування у червні місяці, - повідомила начальник управління освіти Наталія Сергейко.  Наразі триває державна підсумкова атестація для 4-х класів, з 8 червня стартує ДПА для дев’ятикласників,  а 20 травня відбудеться державна підсумкова атестація з англійської мови для учнів 11-х класів.

За інформацією директора міськрайонного центру зайнятості Людмили Кошик, на даний час по місту Шостка на обліку перебуває 1800 тимчасово безробітних. Спостерігається зменшення кількості осіб зазначеної категорії, за рахунок надання  місцевими роботодавцями  більшого числа вакансій.

 

Інна Баглай, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ Держпродспоживслужби звернулась до всіх підприємств та підприємців, які займаються виготовленням, транспортуванням або реалізацією харчових продуктів з нагадуванням про проходження обов’язкової  реєстрації своєї діяльності в органах управління Держпродспоживслужби. На сьогодні дана процедура є безкоштовною та буде тривати до 12 червня.  Надалі, за відсутності відомостей про реєстрацію  на порушників чекають штрафні санкції.

 

Про перспективи майбутнього відпочинку в літніх таборах розповіла завідувач сектором молоді Ольга Сокульська. З 6 червня планує розпочати роботу профілакторій «Лісний» казенного заводу «Імпульс», який  буде працювати в три зміни. З 9 червня  діток з проблемами здоров’я запрошує  диспансерна група при дитячій лікарні, в якій відпочинок дітей буде здійснюватися за кошти міського бюджету. На  26 червня заплановано відкриття табору «Світлий».

 

Начальник відділу культури та туризму Ігор Фатун  запросив всіх відвідати звітній концерт учнів фортепіанного відділу у музичній школі №1 (17 травня), виступ народного відділу в школі мистецтв (19 травня) та  концерт творчих колективів центру естетичного виховання, який пройде в центрі «Зірка» (21 травня).

 16.05.2016 16:33

Источник: Прес-служба виконавчого комітету Шосткинської міської ради http://www.shostka-rada.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"