Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Відбулось позачергове засідання виконкому

5 травня відбулось позачергове засідання виконкому, на якому були заслухані доповіді керівників служб, які брали беспосередню участь у локалізації розлива хімічної речовини в Лазарівському мікрорайоні та обговорені подальші напрямки цієї роботи. 

 

За попередніми результатми аналізів в пробах ґрунту, які були відібрані до початку робіт з дегазації, є перевищення вмісту хлорорганічних пестицидів. 

 

На підприємстві, звідки вивозився хімікат, виявлені ємності з гептилом. У зразках ґрунту, узятих на дорозі, гептил відсутній.

 

Як повідомив міський голова Микола Нога, роботи по ліквідації наслідків розлива хімчної речовини тривають. Проведена дегазація поверхні дороги. Знімається і вивозиться ґрунт з узбіччя. Також  очільник міста зазначив, що загроза для населення була з першого дня и залишається насьогодні.

 

Головний лікар ЦРЛ Олег Штогрин закликав населення  у разі погіршення здоров'я обовязково  звертатися  в «швидку допомогу» або в лікарню.

 

В.о. начальника міського відділу міліції Тетяна Скрипка  запевнила, що всі винні в НП будуть покарані.  Винні в наздзвичайній події  особи встановлені. Відкрито криминальне провадження.

 

Були заслухані інформаціі завідувача  Шосткинським міськрайонним відділом Сумського обласного лабораторного центру Держсанепідслужби Ірини Хаміцевіч, начальника  підрозділу радіаційного, хімічного та біологічного захисту  Ярослава Шкурського, начальника 2 державного пожежно-рятувального загону Територіального управління МНС України у Сумській області  Володимира Печеного, 

Начальнику Шосткинського міжрайонного управління Держсанепідемслужби в Сумській області Інни Баглай  та інших.

 

В ході апаратної наради міський голова подякував всім, хто брав участь у ліківідації цієї події.

 

Виконавчий комітет ухвалив рішення, згідно якого буде направлено звернення до обласної комісії по ТБ і НС з проханням попередньо визнати подію в Шостці надзвичайною ситуацією державного рівня, що надасть можливість провести повноцінні роботи по дегазації території. Буде вирішуватися питання про заборону роботи підприємств ТОВ «Елга» і ТОВ «Сервісний центр регенерації масел» . 

 

 

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

05.05.15                  № 126

 

 

Про подію, що сталася в Лазарьовському мікрорайоні міста внаслідок розливу невідомої речовини

 

 

 

Згідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», протоколу засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від  30.04.2015 року №7 «Про подію, що склалася на території Лазарьовського мікрорайону»,  протоколу засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від  02.05.2015 року №8 «Про попередню класифікацію надзвичайної ситуації у місті Шостка, пов’язану з розливом невідомої речовини на території  Лазарьовського мікрорайону міста Шостка за класифікаційними ознаками та рівнем», протоколу позачергового спільного засідання оперативної групи обласної та міської комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 01.05.2015 року №1 «Про проведення робіт щодо ліквідації розливу невідомої речовини на території  Лазарьовського мікрорайону міста Шостка», протоколу позачергового спільного засідання оперативної групи обласної та міської комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 02.05.2015 року №2 «Про проведення робіт щодо ліквідації надзвичайної ситуації на території  Лазарьовського мікрорайону міста Шостка та Шосткинського району», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Підтримати рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 02.05.2015 року №8 «Про попередню класифікацію надзвичайної ситуації у місті Шостка, пов’язану з розливом невідомої речовини на території  Лазарьовського мікрорайону міста Шостка за класифікаційними ознаками та рівнем» (додається) відповідно до «Класифікаційних ознак надзвичайних ситуацій», затверджених наказом МНС України від 12.12.2012 № 1400 (зареєстровано у Міністерстві юстиції України 3 січня 2013 року за №40/22572) пункту 1.7 «викид небезпечної хімічної речовини (НХР), що має відповідний клас небезпеки (відповідний ступінь токсичності), до якої відноситься небезпечний вантаж (або викид з технологічного обладнання об’єкта), що може створити або створює фактори ураження для персоналу транспортного засобу (об’єкта), населення або інших об’єктів навколишнього середовища» для НХР І класу небезпеки від 0,01 т. цю подію можна попередньо класифікувати , як НС техногенного характеру, згідно класифікатора надзвичайних ситуацій «Національного класифікатора України ДК 019-2010» код 10310 «НС унаслідок аварії з викиданням (загрозою викидання), утворенням і розповсюдженням НХР під час їх виробляння, переробляння чи зберігання (захоронення)» та 10410 «НС унаслідок наявності в грунті шкідливих (забруднювальних) речовин понад ГДК». У зв’язку з порушенням більше трьох діб нормальних умов життєдіяльності більше 10 тис. чол. населення, яке проживає на території міста, що залишається без водопостачання, згідно Постанови КМУ від 24.03.2004 року №368 «Про затвердження Порядку класифікації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру за їх рівнями» пункта 4.4. може бути попередньо класифікована, як надзвичайна ситуація державного рівня «…надзвичайна ситуація, внаслідок якої було порушено нормальні умови життєдіяльності понад 10 тис. осіб на тривалий час (більш як на 3 доби)».

 

2. Звернутись до Шосткинського міжрайвідділу СБУ в Сумській області, Шосткинського міськвідділу УМВС України в Сумській області, Міністерства екології та природних ресурсів та інших компетентних органів з вимогою щодо проведення повного всебічного розслідування діяльності підприємств, які причетні до події, що сталася в Лазарьовському мікрорайоні міста внаслідок розливу пестицидів, гербіцидів, ДДТ, ДДЕ, гексан, гептил, нитрозодиметиламин 30.04.2015 року.

 

3. Звернутись до Шосткинського міжрайвідділу СБУ в Сумській області, Шостткинської райдержадміністрації, Шосткинського міськвідділу УМВС України в Сумській області, Міністерства екології та природних ресурсів щодо заборони роботи підприємств ТОВ «Елга», ТОВ «Сервісний центр регенерації масел» і провести заходи по дегазації території, на якій розташовані дані підприємства.

 

4. Головному спеціалісту – державному інспектор з охорони навколишнього природного середовища у Сумській області Красновій І.В. разом з начальником Шосткинського міськрайонного управління держсанепідслужби у Сумській області Багалай І.М. звернутись до Кабінету Міністрів України з метою отримання дозволу на проведення позапланової перевірки діяльності підприємств завод «ЗБК-7», ПАТ «ШЗХР» на предмет утилізації хімічних речовин.

 

5. Завершити роботи по очистці доріг Лазарьовського мікрорайону міста.

 

6. Звернутись до Шосткинського міжрайвідділу СБУ в Сумській області, Шосткинського міськвідділу УМВС України в Сумській області, Міністерства екології та природних ресурсів, Державної служби надзвичайних ситуацій з метою прибирання ядів з території самовільно утвореного звалища між м. Шостка та с. Ковтуново.

 

 

 

 

Міський голова                                                                            М.П.Нога

 

 

 

 

 

 

   

 

 

   

 

 

  

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 06.05.2015 09:35

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"