Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Відбулось засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

30 травня 2017 року відбулося чергове засідання міської робочої групи із забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати та робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, в якому прийняла участь начальника відділу платежів до пенсійної системи Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Тетяни Сотник.

 

На засідання були запрошені представники підприємств, організацій, установ та фізичні особи-підприємці міста, найманим працівникам яких було нарахована заробітна плата нижче мінімального законодавчо встановленого розміру та недотримані вимоги частини 5 статті 8 Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”.

 

- Легалізація заробітної плати та детінізація доходів населення були і є надзвичайно актуальними, бо саме від страхового стажу та розміру офіційної заробітної плати, з якої сплачені внески, залежить рівень соціального та пенсійного захисту людини. Тому ці питання і надалі перебуватимуть на особливому контролі управління, - підкреслила Тетяна Миколаївна.

 

Під час засідання було проаналізовано діяльність робочої групи та спільно відпрацьовані подальші заходи, спрямовані на підвищення ефективності роботи по додержанню законодавства про оплату праці. Задля збільшення результативності роботи комісія проводить моніторинг інформації про факти нелегальної виплати заробітної плати і зайнятості населення.

 

За підсумками проведеної роботи надано ряд оперативних доручень та прийняті рішення, спрямовані на удосконалення роботи групи.

 31.05.2017 09:24

Источник: Пенсійний фонд http://shostka-rada.gov.ua/pension_fund/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"