Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Відеоконференцнарада з питання «Завдання органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування із забезпечення реалізації прав та інтересів дітей та дотримання законодавства з прав дитини в області»

10 лютого 2012 року у приміщенні виконкому відбулась відеоконференцнарада з питання «Завдання органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування із забезпечення реалізації прав та інтересів дітей та дотримання законодавства з прав дитини в області» за участю Уповноваженого Президента України з прав дитини Ю.Павленка.

 

У конференції взяли участь представники органів виконавчої влади: директор Шосткинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Гурба Т.А., в.о. начальника управління праці та соціального захисту населення Люта Н.Г., в.о. начальника служби у справах дітей Гришкова О.П., завідувач сектором у справах сім’ї та молоді Сокульська О.Ф., заступник міського голови Сиваєва Н.О. та начальник управління освіти Наймитенко А.М.

У ході конференції Ю.Павленко зазначив:«У своїй роботі влада має керуватися Указом Президента України «Про питання щодо забезпечення реалізації прав дітей в Україні», в якому чітко визначено конкретні напрямки діяльності щодо покращення соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, удосконалення роботи із сім’ями в складних життєвих обставинах, захисту і підтримки багатодітних родин, розвитку сімейних форм виховання».

За його словами, на місцях мають бути створені належні умови для забезпечення реалізації права дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на виховання в сім’ї.

 

Серед першочергових завдань, які слід вирішити в поточному році, Юрій Павленко назвав забезпечення права дитини на проживання з батьками, гарантування пільг багатодітним сім’ям, забезпечення дітей-сиріт та багатодітних родин житлом.

 15.02.2012 02:23

Источник: Портал управління праці та соціального захисту населення http://upszn-shostka.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"