Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Відпочиваємо з бібліотекою

Літо – довгоочікувана пора канікул для дітлахів. А канікули завжди асоціюються  з веселощами, відпочинком і приємним проведенням часу. До Шосткинської  Центральної дитячої  бібліотеки   для дітей завітали в гості вихованців лікувально-оздоровчого табору при міській дитячій лікарні. Бібліотекарі запропонували дітям взяти участь  у конкурсній програмі «Алло! Ми шукаємо таланти!», яка була підготовлена для маленьких відвідувачів та інформаційному калейдоскопі «На бібліотечному екваторі»   для дітей  середньої вікової категорії.

 

Конкурсна програма «Алло! Ми шукаємо  таланти» була різноманітною та насиченою. Маленькі відвідувачі презентували себе та свої захоплення. Не аби яку фантазію та професійні навички діти показали  у  конкурсі «Літня мода», де маленькі «топ моделі» демонстрували «модний дитячий одяг». Фантастично гарними були зачіски для літнього відпочинку, які зробили  конкурсанти з салону «Модна зачіска». Конкурс «Кулінарні шедеври» в якому брали участь дітлахи довів, що навіть французька вишукана кухня перед українською навколішки впаде, тому, що смачнішої їжі ніж в Україні немає ніде. З великим задоволенням дітлахи взяли участь у грі. «Український борщ»,  «Звари кашу» та обмінялися один з одним смачними рецептами «Літніх страв». Завершив  програму конкурс «Мої таланти», де діти співали пісні, танцювали, декламували вірші. Було дуже приємно, що іскорки талантів, які є в кожній дитині змогли розгорітися і перетворитися в справжнє полум’я. Приємно, що захід допоміг хлопчикам і дівчаткам зарядитись позитивом і гарним настроєм, проявити кмітливість, артистичні здібності і почуття гумору.

 

А в цей час для підлітків в читальному залі для учнів 5-9 класів  пройшов інформаційний калейдоскоп «На бібліотечному екваторі». Спочатку діти зробили невеличкий екскурс в історію бібліотеки, познайомились з її книжковим фондом та фондом періодичних видань, почули розповідь бібліотекаря як потоваришувати з бібліотекою та книжкою, виробити в собі звичку читати щодня, що дасть можливість зустрітись з героями цікавих книг відомих українських та зарубіжних авторів,  швидко віднайти необхідні відомості з різних галузей знань  та стати учасником різноманітних масових заходів.   Ознайомились читайлики і з виставкою «Ввічливість на кожний день» та виставкою-інсталяцією «Народознавча мозаїка».   Потім  для відвідувачів  було проведено заняття  з комп’ютерної  грамотності на тему: «Як пройти у Інтернет».   І на останок відвідувачі самостійно шукали інформацію в Інтернеті, поринувши   в неосяжний світ мережі, здійснивши віртуальну подорож «Чарівними куточками Білорусі».

Отож дозвілля в бібліотеці пройшло змістовно, весело та цікаво .

  

 

 

Бібліограф ЦДБ ім.Горького  

Н.М.Сєдова

 

 

 25.07.2014 08:41

Источник: Міська ЦБС http://cbstolstogo.ucoz.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"