Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

"ВІДРОДЖЕННЯ СУМЩИНИ - СПРАВА МОЛОДИХ" - У ЦЕВ ВШАНОВУВАЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ

Новорічні свята для дітей є найчарівнішими, найрадіснішими, сповненими несподіванок та сюрпризів.

Святкова програма та новорічна дискотека для вихованців ЦЕВ, переможців обласного танцювального проекту "Відродження Сумщини - справа молодих" стало справжньою несподіванкою для самих вихованців.

 

Батьківський комітет двох хореографічних колективів Шосткинського Центру естетичного виховання  - народної студії сучасного танцю «Шарм» та танцювального колективу сучасного танцю «Let's Go» підтримали ідею керівників гуртків Ірини Домащенко та Сергія  Коваленко про проведення  дискотеки напередодні Різдва Хрістового  і взялися за організацію та підготовку свята.

5 січня 2016 року вихованців двох колективів та їх друзів, керівникив колективів, адміністрацію ЦЕВ, всіх учасників обласного заходу члени батьківського комітету запросили на святкову дискотеку.  Дискотеку  провели у приміщенні танцювального залу Центру естетичного виховання.

 

Свято видалося  феєричним  –  з розвагами, конкурсами, піснями, подарунками та веселими хороводами.  Найбільше дітям сподобалися командні хореографічні конкурси, танцювальні флешмоби, які відбулися  разом з батьками та керівниками  колективів. У всіх розвагах  не було переможців, бо вони всі переможці,  що підтверджено обласним кубком переможця і дипломами керівникам.

 

Та,  найбільше задоволення,  отримали учасники святкового заходу  від спілкування із Дідусем Морозом, який завітав на свято з подарунком  від шосткинського хлібокомбінату. Святковий торт, вагою більше ніж 10 кг,  вразив юних танцівників. А Дідусь Мороз не втомлювався пропонувати дітям різноманітні передноворічні забави ,творчі завдання, під час виконання яких діти проявили свою спритність та кмітливість.

 

У вітанні  Володимира Кисельова, директора ЦЕВ, прозвучали слова подяки усім  причетним до перемоги у конкурсі, батькам вихованців, їх керівникам та дітям. Володимир Петрович запросив всіх  на «ДЕНС фест ШОСТКА», якій відбудеться 15 січня о 17:00 у залі ЦЕВ (колишній Палац Культури ім.. К. Маркса).

 

Передріздвяний  вечір розваг та святкова дискотека зібрали у дружнє коло майже 100 вихованців з колективів «Шарм» та «Let's G».  У затишній  залі лунали теплі слова привітання від батьків, ведучих Вікторії Федоренко та Наталії Ганюшиної, Дідуся  Мороза. Взагалі, на заході панувала затишна і святкова атмосфера.

 

Вдалося все. Діти розходилися по домівках увечері задоволені, з чудовим настроєм.

 

З Новим, 2016 роком вас, дорогі наші діти!

 

Адміністрація Шосткинського ЦЕВ дякує  батькам танцюристів за розуміння, за організацію та проведення чудового новорічного вечора і святкової дискотеки.

 

Фотозвіт

 

      

         05.01.2016 23:59

Источник: Центр естетичного виховання http://cev-shostka.at.ua/news/vidrodzhennja_sumshhini_sprava_molodikh_u_cev_vshanovuvali_peremozhciv/2016-01-06-630
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"