Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Засідання виконкому від 30 серпня 2011 р.

30 серпня 2011 року під головуванням міського голови М.П.Ноги відбулось засідання виконкому Шосткинської міської ради. В засіданні взяли участь керівники виконавчих органів міської ради, підприємств, установ та закладів міста.

 

 Про хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Шостка на 2011 рік, середньострокової програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Шостка на 2008-2011 роки за І півріччя 2011 року доповідала в.о. заступника міського голови Ольга Голушко. Як проінформувала Ольга Іванівна, в Шостці, порівняно з минулим роком, збільшився темп росту випуску промислової продукції та обсяг реалізації товарів. В зв’язку з цим Шостка опинилася на 3-му місці обласного рейтингу. За 6 місяців цього року до державного бюджету було мобілізовано коштів на 4,1 % більше, ніж в минулому. Збільшилася на 20% і середньомісячна зарплата наших городян.

 

 За перше півріччя цього року загальний обсяг випуску товарної продукції по місту склав майже 475 млн. грн. Такі підприємства як «Імпульс», ПАТ «Бель. Шостка. Україна», «Катунь», «Плюс ЛТД», «Ронік», «Галант» та «Укрпромупровадження» досягли темпів зростання вище, ніж в цілому по Сумській області.

 

 У порівнянні з минулим роком також зросли обсяги перевезених вантажів. Втім, пасажирообіг зменшився на 9,3%. На сьогоднішній день в Шостці працює 27 міських маршрутів, 5 з яких обслуговують пільгові категорії громадян. З метою підвищення комфортності пасажирських перевезень протягом першого півріччя було проведено заміну двох транспортних засобів малої місткості на більш просторі автобуси. А в рамках реалізації стратегії розвитку області «Нова Сумщина-2015», було поновлено міжнародний автобусний маршрут «Шостка-Курськ».

 

 Підприємствами та бюджетними організаціями міста продовжується робота з економії паливо-енергетичних ресурсів. За перше півріччя було заощаджено умовних паливних одиниць на суму 2млн.145тис.грн. Вартість розробок і впровадження енергозберігаючих технологій склали 202 тис. грн. Щодо податків, то сума їх надходжень за останні 6 місяців до зведеного бюджету України по місту становить майже 56 млн. грн. Середній розмір пенсії по Шостці станом на 1 липня склав 1074 грн. У цьому ж місяці один штатний працівник отримував зарплату 1659 грн. В порівнянні з минулим роком вона зросла на 20%.

 

З поміж 29-ти пунктів порядку денного, винесених на засідання виконкому, було розглянуте питання щодо створення у нашому місті робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Під час святкування Дня міста Почесними відзнаками будуть нагороджені троє наших городян. Окрім цих питань, члени виконкому підтримали та розглянули і інші питання, які стосуються життєдіяльності нашого міста та його мешканців.01.09.2011 00:04

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"