Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Всеукраїнський перепис населення буде проведено у 2020 році

28 листопада 2016 року відбулась щопонеділкова апаратна нарада при міському голові. Начальник управління статистики в Шосткинському районі Лариса Котлярова доповіла про роботу управління за 9 місяців поточного року.

 

Управління статистики у Шосткннському районі є відокремленим підрозділом Головного управління статистики у Сумській області. У своїй діяльності управління керується Конституцією та законами України, указами Президента України та актами Кабінету Міністрів України, наказами Держстату та Головного управління статистики та Положенням про управління.

 

Основним завданням управління є участь у реалізації державної політики у сфері статистики у Середино-Будському, Шосткинському, Ямнільському районах та місті Шостка.

 

Управління статистики забезпечує збирання форм державної  статистичної звітності, проведення переписів, опитувань, вибіркових обстежень, проведення інструктивних нарад, підготовку
листів, забезпечує респондентів  звітно-статистичною документацією.  

 

Управління здійснює ведення Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України у  Середино-Будському, Шосткинському, Ямпілвському районах та місті Шостка. Разом з Головним управлінням статистики у Сумській області надає інформацію з ЄДРПОУ на запити юридичних осіб.

 

Структура управління складається з відділу економічної та відділу соціальної статистики. В управлінні працює 7 державних службовців та 4 фахівця 'з інтерв'ювання.

 

Управлінням збираються і опрацьовуються дані за 56 формами статистичної звітності. За 9 місяців 2016 року виконано 302 державних статистичних спостережень.

 

Збирання державної статистичної звітності здійснюється за принципом «Єдиного рікна». Спеціаліст управління проводить первинну візуальну перевірку звітів, а респондент реєструє їх у «Журналі реєстрації отриманих статистичних звітів» і одночасно спеціалістом вноситься відповідний записів в  електронний файл.  Звіти, які надходять поштою також реєструються в данному Журналі.

 

За звітний період 2376 респондентів подали звітність  Найбільш прогресивним із можливих способів статистичних спостережень є електронне звітування. Респондент подає форму державного статистичного спостереження у вигляді електронного звіту з використанням електронного цифрового підпису відповідно до Порядку подання електронної звітності до органів державної статистики, затвердженого наказом Держкомстату від 12.01.2011 № 3.

 

На веб-сайті Головного управління статистики у розділі «Щоденник респондента» розміщена вся необхідна інформація про функціонування системи електронної звітності в органах державної статистики з переліком форм звітності, які можуть подаватись респондентами в електронному вигляді;

 

Працівниками  управління проводять наради з підприємствами. За 9 місяців 2016 року проведено 4 наради, які містять питання запровадження нових/внесення змін до чинних державних статистичних спостережень.

 

Наради проводились зі статистики сільського господарства, соціальної статистики.

 

При проведенні інструктивних нарад управління статистики забезпечує зворотний зв'язок з респондентами, а саме: проводиться аналіз типових помилок, які мали місце при складанні респондентами статистичних звітів, а також доводяться до респондентів відомості про зведені статистичні дані за відповідними державними спостереженнями, статистичні публікації та способи їх отримання або достуїгу до них.

 

З метою інформування респондентів про результати опрацювання поданих ними форм державної статистичної звітності, а також огляду типових помилок управлінням статистики у Шосткинському районі готуються оглядові листи.  За 9 місяців 2016р. було підготовлено 5 листів.

 

Щомісячне повідомлення «Соціально-економічне становище м.Шостка», яке готується працівниками Головного управління статистики у Сумській області відправляється на електронні адреси засобів масової інформації для публікації в  газетах та розміщення на сайтах Шосткинської міської ради та Шосткинської РДА.

Протягом січня-вересня  2016р. воно було розміщено в засобах масової інформації 28 разів.

 

Також структурними підрозділами Головного управління статистики у Сумській області підготовлено 235 прес-випусків з різноманітних питань. Матеріали були оприлюднені в місцевих засобах масової інформації 396 разів. До управління надходять запити від користувачів. За 9 місяців 2016 року надано 23 відповіді.

В рамках реалізації Закону України «Про доступ до публічної інформації» за 9 місяців 2016 року управлінням статистики надано 7 відповідей на запити щодо  публічної інформації.

 

В зв'язку з мараторієм на перевірочну роботу перевірки на підприємствах та в організаціях протягом січня-вересня 2016 року не проводились,

 

Відділ соціальної статистики займається обстеженням умов життя домогосподарств. У листопаді 2016 року здійснюється відбір 18 домогосподарств по м. Шостка для проведення обстеження
протягом 2017 року. Обстеження кожної сім'ї, що увійшла до вибірки, триватиме протягом року. Отримана за підсумками обстеження інформація необхідна для прийняття рішень з
соціальних та економічних питань, для комплексного вивчення рівня життя населення в цілому та окремих-його груп, розрахунку індексу споживчих цін.        

 

Згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1323-р «Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 9 квітня 2008 року № 581» термін проведення Всеукраїнського перепису населення перенесено на  2020 рік. 

 

 

Лариса Котлярова зазаначила, що  завдання, передбачені Комплексним планом роботи на 2016 рік виконані в повному обсязі.

 

        28.11.2016 11:59

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"