Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Вітання голови обласної ради Володимира Токаря з нагоди 80-річчя утворення Сумської області

Дорогі земляки, шановні гості нашого славного Сумського краю!

 

Сьогодні наша рідна Сумщина святкує свій славний ювілей. 80 років тому, саме 10 січня, народилася унікальна перлина самобутнього і благословенного слобожанського краю, невід’ємна складова України.

 

Від імені депутатів обласної ради, всіх територіальних громад і від себе особисто надсилаю щирі і сердечні вітання усім, для кого Сумщина – мала батьківщина, що дає життєву силу й наснагу. І немає значення, ти проживаєш зараз на цій землі, чи закинула тебе доля в далекі світи – головне, що твої витоки саме тут. А відтак - 10 січня наше спільне свято!

Нині ми віддаємо шану різним поколінням наших земляків, які прославляли Сумщину на теренах України та далеко за її межами, хто був і донині є її патріотами і творцями.

 

Ми з вдячністю знову й знову називаємо імена тих земляків, які є гордістю нашої країни й цілого світу. І серед них – славний кошовий Петро Калнишевський, цукрозаводчики і меценати з династій Харитоненків і Терещенків, легендарний партизанський лідер Сидір Ковпак, льотчик-ас тричі Герой Радянського Союзу Іван Кожедуб, двічі Герой Соціалістичної Праці Марія Савченко, Герої України - прапороноцець Перемоги Олексій Берест і героїчний офіцер сучасності Олександр Аніщенко. Саме Сумська земля подарувала світові композитора Дмитра Бортнянського, оперних співаків зі світовим ім'ям Бориса Гмирю і Петра Білинника, письменника-гумориста Остапа Вишню, скульптора Івана Кавалерідзе, диригента Івана Заболотного, педагога-новатора Антона Макаренка, мовознавця Олександра Потебню, народну артистку славетну Аду Роговцеву, батька радянської фізики Абрама Йоффе. Ми пишаємося своїми відомими спортсменами, олімпійцями – Володимиром Голубничим, Олександром Шапаренком, Леонідом Жаботинським, сестрами Семеренками та багатьма іншими. Отак одразу й не перелічити всіх наших земляків, тих, хто прославив наш край у різних царинах, кому складаємо шану, ким воістину гордимося.

 

Сумщина – це героїчна історія козацтва, гетьманщини, партизанського руху, бойової, трудової, спортивної слави, геніальних відкриттів, економічних і духовних багатств. І той, хто хоч раз завітав сюди, збереже її в своєму серці назавжди.

 

Дякую вам, мої дорогі земляки, за натхненну працю, бойовий героїзм, вірне служіння рідній землі та її мешканцям. Зичу усім міцного здоров’я, миру і благополуччя, щедрої та світлої долі, родинного щастя й достатку, процвітання і творчого пориву в ім’я розвою нашого краю.

 

Зі святом! З роси і води, рідна Сумщино!

 

З повагою

голова Сумської обласної ради                                  Володимир Токар

 10.01.2019 13:00

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"