Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Вибори завершились – робота над списком виборців триває

Після закінчення виборів окружна виборча комісія ТВО № 161 передала до відділу, згідно постанови ЦВК № 192, списки виборців із внесеними виправленнями та доповненнями.

Усі зауваження були проаналізовані, уточненні через паспортний стіл МРВ УМВС і внесені до Державного реєстру. Дільничні виборчі комісії, крім того, направили до відділу повідомлення і запити, які обробляються спеціалістами відділу і на підставі яких коригується Реєстр.
Але якість списків залежить не лише від роботи відділу, а перш за все від кожного громадянина та його життєвої позиції.

З вересня 2009 року ЦВК організує планомірну, систематичну роботу по уточненню і коригуван-ню Державного реєстру. З цією метою кожному виборцю були розіслані повідомлення, в яких пропонувалося перевірити свої дані і в разі виявлення помилок звернутися до нашого відділу. За чотири місяці до нас звернулися близько 2-х тисяч чоловік, тобто 3,2 % від загальної кількості виборців. А решта?..
 Відповідно до Закону України «Про Державний реєстр виборців» щоквартально проводиться робота по поновленню Реєстру на підставі даних паспортного столу МРВ УМВС (нач. Назаренко О.В.), відділу РАЦС управління юстиції (зав. Шило А.С.), в/ч 3022 ( командир Головинов О.В.) та інших.
 З метою ознайомлення із списками, їх перевірки та уточнення, на підставі постанови ЦВК № 495 були надруковані попередні списки виборців і передані 17 грудня 2009 року в ОВК.

На жаль, більшість дільничних виборчих комісій роботу зі списками не провела, мотивуючи це «об’єктивними» причинами: новорічні та різдвяні свята, установками ОБСЄ і на І тур виборів списки використовувалися з помилками.
Крім того дільничні виборчі комісії в день виборів 17 січня 2010 року відмовлялися приймати заяви виборців і відправляли їх до суду, що також створило певні проблеми для жителів міста.

Усі ці недоліки були усунені до ІІ туру голосування і воно пройшло відносно спокійно, особливо там, де дільничні виборчі комісії належним чином виконали покладені на них завдання: ДВК № 7 (школа №1 ), ДВК №6 ( школа№12), ДВК №11 (ЦКіД), ДВК № 16 (ШХТТ), ДВК №17 (школа № 5), ДВК № 22(медучилище), ДВК № 31 (проф. КЗ «Імпульс»)
 Зараз робота з уточнення списків виборців триває і необхідно мешканцям міста, які не голосу-вали на виборах Президента України, обов’язково перевірити свої дані у Державному реєстрі виборців. Довідки можна отримати за телефонами: 7-06-49 або 2-14-99.

Виправлення помилок проводиться виключно на підставі особистої заяви та копії паспорта за адресою: вул. Горького 4 каб. № 7 (правий бік).
 
М.Г. Шевченко,
начальник відділу ведення
державного реєстру виборців05.03.2010 16:39

Источник: Відділ ведення Державного реєстру виборців http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"