Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Як семирічні «айтішники» здивували кандидата наук

Наприкінці листопада малюки 2-А класу шосткинської школи № 11 стали головними учасниками безпрецедентного педагогічного експерименту. Саме тут було відкрито перший на Сумщині ІТ-клас,  основною спеціалізацією якого стане поглиблене вивчення новітніх інформаційних технологій.

 

Сьогодні вже розроблено електронні дидактичні посібники за участю  улюблених героїв дитячих комп’ютерних ігор. У такій «казково-зірковій» компанії  засвоєння навіть складного матеріалу проходить набагато швидше та викликає безліч позитивних емоцій. «Ми отримали додаткову можливість виховувати дітей творчо активними, вдумливими, всебічно розвиненими. Навчання стає більш цікавим, їм дуже подобається», - ділиться враженнями директор школи Наталія Грибук.

 

Однією з переваг подібного підходу є універсальність електронної платформи навчання,  завдяки чому користуватися планшетами та іншим мультимедійним обладнанням другокласники зможуть на будь-якому уроці.

 

Зараз триває робота над створенням спеціальних електронних програм з української мови, математики та інших дисциплін. Відвідування ІТ-класу співпало з уроком української мови. Другокласники засвоювали тему «Прикметник», виконуючи завдання на планшетах. Вчитель Лариса Левченко відзначає: «В ігровій формі ми повторюємо все, що необхідно. Так би я довго розповідала, що таке прикметник і як його знайти в реченні…

Сьогодні діти за 2 хвилини знайшли, показали і отримали вірний результат!».

 

Зараз малюки роблять перші спроби опанувати складну та дуже перспективну ІТ-грамотність, але вже встигли приємно здивувати навіть досвідчених «айтішників». Кандидат технічних наук, викладач Шосткинського інституту СУМДУ Олександр Андрусенко розводить руками: «У чомусь ці учні кращі від студентів… У студента доволі важко викликати бурхливі емоції, він спокійно виконує завдання. На кожному уроці у моїх малюків світяться від радості очі! Коли перший раз поставили перед учнями планшети, я побоювався, що доведеться довго пояснювати їм призначення кожної кнопки. Навіть дорослим іноді буває складно розібратися з сучасними електронними пристроями. Але ніяких проблем - дітки вже звикли та активно працюють з планшетами.»

 

За словами педагогів, через декілька років учні опанують такі популярні  мови програмування як Java Script та PHP, а у старшій школі –  С# .  Після проходження курсу школяр буде мати солідну базу відповідних знань. Завдяки цьому він зможе забезпечити собі гідний рівень життя, адже послуги грамотних «айтішників»  користуються підвищеним попитом. Враховуючи те, що міська влада позиціонує Шостку як майбутній центр ІТ-технологій, з часом подібні класи планується відкрити на базі інших шкіл міста. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 09.12.2015 12:26

Источник: Прес-служба виконавчого комітету Шосткинської міської ради http://www.shostka-rada.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"