Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Якою має бути онлайн-платформа для взаємодії органів виконавчої влади та громадськості, обговорили під час Тижня Відкритого Уряду

14 березня 2019 року в рамках Тижня Відкритого Уряду представники громадського сектору та експерти долучилися до обговорення контенту й сервісів майбутньої онлайн-платформи для взаємодії органів виконавчої влади та інститутів громадянського суспільства.

 

Обговорення організували Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів, програма «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) та Держагентство з питань електронного урядування. Метою заходу було почути думку майбутніх користувачів он-лайн ресурсу, що створюється в рамках виконання плану дій з впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» на 2018 – 2020 роки.

 

Заступник директора Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України Наталія Окша нагадала учасникам про історію функціонування попередніх версій урядового веб-сайту «Громадянське суспільство і влада» та наголосила на важливості запровадження нових і зручних сервісів, які спонукатимуть представників громадського сектору до активного користування зазначеною платформою.

 

Продовжуючи представлення ідеї створення онлайн-платформи, директор Департаменту інформаційних технологій Держагентства з питань електронного урядування Володимир Брусіловський зупинився на необхідності забезпечити оприлюднення інформації у форматі відкритих даних для їх подальшого опрацювання під час підготовки аналітичних матеріалів.

Сергій Карєлін, представник програми EGAP, представив до уваги присутніх веб-платформу «Єдина платформа місцевої електронної демократії» (e-DEM), що має на меті надати громадянам легкий і зручний доступ до інструментів локальної демократії. Досвід створення зазначеного ресурсу буде використаний під час розроблення онлайн-платформи для взаємодії органів виконавчої влади та інститутів громадянського суспільства.

 

Керівник програм «Українського незалежного центру політичних досліджень», директор проекту USAID «Громадяни в дії» Максим Лациба запропонував, щоб на онлайн-платформі було приділено максимальну увагу реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні. При цьому, він зазначив, що має бути збережено всі рубрики попередніх версій урядового веб-сайту «Громадянське суспільство і влада», а майбутня платформа має отримати розширений фунціонал, зокрема в частині допомоги інститутам громадянського суспільства у вирішенні питань, пов’язаних з їх діяльністю.

 

Голова громадської ради при Держагентстві з питань електронного урядування Єгор Стефанович представив своє бачення можливого сервісу на онлайн-платформі під назвою «Портал громадських рад», який дозволить «цифровізувати» роботу громадських рад при органах виконавчої влади, підвищити ефективність їх взаємодії з органами виконавчої влади.

 

Представники громадського сектору також відзначили необхідність розміщення на майбутній онлайн-платформі сервісу з інформацією про громадські бюджети, аналітичних матеріалів, інфографіки про реалізацію урядових реформ, довідкової та статистичної інформації, корисної для користувачів, тощо.

 

Обговорення контенту й сервісів майбутньої онлайн-платформи для взаємодії органів виконавчої влади та інститутів громадянського суспільства триватиме до травня 2019 року, а його результати будуть враховані під час підготовки відповідного технічного завдання.

 

 

 

 


15.03.2019 13:58

Источник: КМУ https://www.kmu.gov.ua/ua/news/yakoyu-maye-buti-onlajn-platforma-dlya-vzayemodiyi-organiv-vikonavchoyi-vladi-ta-gromadskostiobgovorili-pid-chas-tizhnya-vidkritogo-uryadu?fbclid=IwAR3bnPo-0Z91SJbDOpX7XaRes0KGe546s7LBzCFhKFTa6_RnWDmQmlgLqeE
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"