Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Ювілей відзначили відкриттям виставки

6 вересня, у центральній міській бібліотеці ім. Л. Толстого відбулося відкриття художньої виставки «Поезія в слові, звуці і кольорі», присвяченої 70-річному ювілею Елли Іллівни Римської та 65-річному ювілею Валентини Костянтинівни Тимофєєвої.  

У 1991 році, на засіданні літературної студії «Полісянка», зустрілись дві жінки: кореспондент місцевої газети Валентина Тимофєєва і робітниця заводу «Зірка», вже відома поетеса Елла Римська. Виявилось, що обидві захоплюються поезією та музикою, створюють авторські пісні. Та й погляди на життя у них співпадали.

Вони потоваришували. І ось уже 25 років триває ця плідна співпраця. Новий імпульс вони відчули з відкриттям у місті Університету ІІІ віку. Навчались на факультеті інформаційних технологій в центральній міській бібліотеці, мистецькому факультеті на відділенні сольного та хорового співу. Але завжди мріяли малювати. Тож три роки тому записались на художнє відділення мистецького факультету. Там взяли у руки олівець і пензель і потрапили в інший, чаруючий світ. І пожалкували, що не зробили цього раніше. Під керівництвом досвідченого викладача і професійного художника Володимира Юхимовича Афоніна  робили свої перші кроки в мистецтві живопису. А потім вдень і вночі писали картини. Плоди цієї трирічної праці вони винесли на суд глядачів. На виставці представлено 90 робіт. І це лише частина їх творчого здобутку.

Міський голова Микола Нога  на відкритті виставки відмітив, що в Шостці живуть найталановитіші люди. І порекомендував всім попрацювати над розкриттям своїх талантів.

 

 Наталія  Харитонова, декан мистецького факультету, відзначала інтелігентність цих двох чудових майстринь, їх оптимізм, любов до життя. «Вони не чекали для себе дорогих подарунків на ювілей, а вирішили в якості подарунка своєму рідному місту зробити цю чудову виставку», - зауважила Наталія Миколаївна.
 

«Талановиті люди доброї душі, чуйні, щирі, завжди радо виступають зі своїми поетичними творами перед читачами. І ось тепер вони представили на радість відвідувачів бібліотеки свої художні шедеври. Звичайно, суворий погляд професіоналів знайде в них недоліки. Але створювали їх люди, небайдужі до краси, для яких творче горіння – сенс їх буття. Побажаємо їм здоров’я і творчої наснаги»,  - зазначила Ольга Євтушенко, директор Шосткинської міської бібліотечної системи.

Діятиме виставка впродовж вересня місяця. Тож запрошуємо відвідати бібліотеку і отримати естетичну насолоду.

   

 

   

 

   07.09.2016 09:28

Источник: Міська ЦБС http://shostka-rada.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"