Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

"З ЛЮБОВ'Ю ДО ВАС!"

Концертну програму напередодні дня Збройних сил України вихованці ЦЕВ подарували військовослужбовцям АТО.

 

Концертну програму з такою назвою напередодні дня Збройних сил України подарували військовослужбовцям АТО, які зараз перебувають на відпочинку під Сумами. Учасниками програми стали: народний фольклорний ансамбль «Любисток» Шосткинського ЦЕВ (керівник Тетяна Стегайло, заслужений працівник культури України) та народний ансамбль народного танцю «Джерельце» (керівники Людмила Маковець, заслужений працівник культури України та Яна Третʼяк).

 

Програма включала у себе кращі зразки вокальної та хореографічної творчості з репертуару колективів. Вся вона була пронизана невимовною Любов’ю та гордістю за військових, які виборюють мир на кордонах України.

 

У складі батальйону служать 15 хлопців з Шостки та Шосткинського району.  Їх серця переповнювала радість від того, що вони зустрілися зі своїми, рідними земляками.

 

Привітання цього дня пролунали на адресу військових від шосткинського міського голови Миколи Петровича Ноги. «Шостка завжди підтримає вас. А сьогодні приймайте вітання з днем Збройних Сил України і знайте, що ми цінуємо ваш вклад у збереженні миру в Україні» - сказав Микола Петрович.

 

Підтримала юних артистів і заступник шосткінського міського голови, Сиваєва Ніна Олексіївна, яка була присутня під час концерту.

 

В свою чергу військовослужбовці висловили слова вдячності,  за підтримку та розвиток національно-патріотичного виховання, розуміння культурних потреб Збройних Сил України у ці складні часи та нагородили Почесними грамотами:  міського голову м. Шостка М.П. Ногу, художні колективи ЦЕВ: «Любисток» та «Джерельце»,. Також, за всебічну підтримку, передали почесну грамоту Волонтерам ГФ “Шосткинська варта”

 

Концерт виявився дуже піднесеним. У його фіналі до учасників колективу приєдналися шосткинські військові, яким дівчата подарували ніжні поцілунки. Довго ще спілкувалися юні артисти і військовослужбовці – обмінювалися враженнями, посмішками, фотографувалися. Навіть приміряли бронежилети!!! І були вражені, бо вага одного – 16 кг. А повна викладка військового трохи більше ніж 20 кг. А згодом, всю творчу делегацію пригостили справжнім солдатським обідом.

 

Поверталися додому щасливі – творчість дітей додала наснаги військовим, а вони в свою чергу зрозуміли, що внесли посильний вклад в мир України.

 

Творча делегація вдячна за організацію поїздки О. Ткаченко, начальнику управління з НС Шосткинської міськради, І. Фатуну, начальнику Шосткинського відділу культури і туризму, В. Кисельову, директору ЦЕВ, С. Дворецькому, звукооператору ЦКіД за якісне озвучення концертної програми, В. Кисельову, культорганізатору ЦЕВ за фото і відеозйомку.

 

Виражаємо подяку водіям, які незважаючи не несприятливі погодні умови безпечно доставили юних артистів до концертного майданчика, а, згодом, і до дому.

 

Фотозвіт

 

 

          

        

 03.12.2016 09:07

Источник: Центр естетичного виховання http://cev-shostka.at.ua/news/koncertnu_programu_naperedodni_dnja_zbrojnikh_sil_ukrajini_vikhovanci_cev_podaruvali_vijskovosluzhbovcjam_ato/2016-12-02-771
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"