Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

За призові місця змагалися 19 команд з усієї Сумщини

 

В період з 28 по 30 червня в Сумах пройшов ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”). За призові місця змагалися 19 команд з усієї Сумщини. 

На урочистому відкритті були присутні: радник Президента України Тарас Ронзистий, голова Сумської ОДА Микола Клочко, обласний військовий комісар Тарас Давиденко, директор Департаменту освіти і науки Сумської ОДА Вікторія Гробова, директор обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Лариса Тихенко. В своєму виступі полковник Тарас Давиденко побажав учасникам успіху в нелегкій боротьбі та стати надійними захисниками своєї Батьківщини. До суддівства та організації конкурсів залучалися представники обласного військового комісаріату, 27-ї бригади. 

Учасники змагалися зі стройової підготовки, вогневої підготовки, знанню історії України, фізичної підготовки. Заняття з вогневої підготовки проводилися в спортивному комплексі 27-ї бригади. 

Для “джурят” були розгорнуті навчальні місця: по вивченню зразків озброєння, зборці та розборі зброї, виконанню нормативів по ЗЗМУ, агітації на навчання до ВВНЗ та на військову службу. А у стрілковому тирі представники команд безпосередньо виконували вправи зі стрільби з пістолету “Марголіна” і необхідно відмітити, що деколи результати стрільби у дівчат були кращі за хлопців. 

По закінченню нелегких змагань були визначені команди-переможці: 1місце виборола команда з міста Конотоп, 2 місце посіла команда з Шостки,3 місце виборола команда з Тростянецького району. Потім відбулося урочисте закриття змагань та нагородження кращих команд. Призами для переможців були каремати, котелки, похідні стільці. Полковник Тарас Давиденко нагородив переможців книгами створеними творчим колективом “Народної Армії” про звитягу та героїзм захисників України “Вклоняємось доземно українському солдату”, збірниками “Воїни. Історія українського війська” та військовими календарями. 

“Зараз як ніколи актуальними є приклади героїзму та самопожертви, символи, за якими люди підуть у бій й перемагатимуть підступного ворога. І ми маємо такі приклади! Це наші хлопці - наші герої! Коли я дивлюся на Вас, я відчуваю гордість, що в Україні є такі діти. Бо в очах кожного з Вас-непохитна віра в перемогу, бажання жити і працювати в мирній країні…”: - наголосив в своєму вітальному слові полковник Тарас Давиденко.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 07.07.2017 11:07

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"