Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Заліки для посадовців

Заходи по підготовці і проведенню заліку, склад комісії з проведення заліків, відповідні порядок, графік та орієнтовний перелік питань  було затверджено  розпорядженням міського голови  № 198к  від 20.09.2012 року «Про проведення заліків на знання  Стратегії  розвитку Сумської області на  період до  2015 року «Нова Сумщина 2015».

Попередньо відбулися  навчання посадових осіб місцевого самоврядування, під час яких презентувалася Стратегія розвитку Сумщини та її основні положення.

Серед посадових осіб місцевого самоврядування, виконкому Шосткинської міської ради та її виконавчих органів з 24 вересня 2012 року по 26 вересня 2012 року за затвердженим графіком у формі індивідуальної співбесіди були проведені заліки на знання основних положень і результатів упровадження Стратегії економічного і соціального розвитку Сумської області на період до 2015 року «Нова Сумщина - 2015».

У ході проведення співбесіди з’ясовані знання посадовими особами місцевого самоврядування мети,  закладеної  в Стратегії, шляхи її досягнення, пріоритетні завдання, способи та методи виконання даних завдань, вже досягнуті результати на даному етапі. А також визначений внесок посадових осіб місцевого самоврядування у реалізацію передбачених Стратегією завдань.

За результатами проведеного заліку у формі індивідуальної співбесіди з кожною посадовою особою були підведені підсумки оцінювання щодо знання основних  положень.

 

     02.10.2012 17:50

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"