Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

ЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ «ЖИТТЯ ЯК ЧУДО»!

Нещодавно   у краєзнавчому музеї відкрилася персональна виставка Лариси Логвин під назвою « Життя як чудо». На гостей чекала вишукана музика, спілкування з однодумцями і, звичайно, різнобарв’я кольорів та сюжетів. На думку присутніх, роботи Лариси Михайлівни насичені експресією, виразністю та емоційністю.  Художниця показала нам казковий світ життя, перенесла бачення всього, що її оточує, на полотно.  

Головний архітектор міста  Володимир Єфремов  привітав  пані Ларису з другою персональною виставкою та передав слова вітання  від міського голови Миколи Ноги. Він зазначив, що Лариса Логвин входить до «флагманів»  мистецької еліти Шостки. На відкритті виставки виступило багато людей, які люблять й  захоплюються талантом Лариси Логвин - члени Спілки художників, співробітники Сумського художнього музею ім. Н. Онацького, керівники місцевих підприємств та установ, колеги, учні та близькі художниці. Серед почесних гостей були присутні представники духовенства, адже пані Лариса доклала чимало зусиль до розпису ікон у Володимирському храмі. 

На глибоке переконання Лариси Логвин, творчість є головною місією людства. «Живих істот на Землі багато. Але душа жива і  можливість творчо переосмислювати реальну дійсність дана тільки людині. Тому кожна людина наділена великою кількістю талантів. Не талановитих та нездатних людей немає. Потрібно більше працювати і щось робити у славу Божу», - поділилася секретом натхнення художниця.

На присутніх чекала приємна несподіванка – розіграш однієї з  картин. Щасливою переможницею стала Софія, учениця Л. Логвин. Її мати розповіла, що під час розіграшу жартома сказала: « Якщо сьогодні виграєш картину, станеш відомою художницею».

В листопаді відбудеться виставка Лариси в Сумах, а поки що всі шосткинці та гості міста мають змогу насолодитися непересічним талантом нашої землячки, відвідавши виставку у Шосткинському краєзнавчому музеї.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 22.06.2016 09:46

Источник:
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"