Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

       22 лютого  у приміщенні виконкому міської ради під головуванням в.о. начальника служби у справах дітей Гришкової О.П.  відбулось засідання колегії по соціальному захисту та профілактиці правопорушень серед дітей.         

       З інформацією про  роботу учбових закладів міста з питань попередження злочинності, безпритульності та безоглядності серед дітей виступив  начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей Шосткинського МВ УМВС України в Сумській області Ліфіренко Д.М.

      Директор міського центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Гурба Т.А. проінформувала про  діяльність центрів соціальних служб для сімї, дітей та молоді в частині запобігання шкідливим звичкам серед дітей.

Про роботу учбових закладів міста з дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах доповіла в.о. начальника служби у справах дітей Гришкова О.П.

Доповідачами було зазначено, що службою у справах дітей, кримінальною міліцією, управлінням освіти, центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді систематично  проводиться просвітницька робота з питань профілактики злочинності, наркоманії, пропаганди здорового способу життя, формування практичних навичок протистояння шкідливого впливу алкоголю, наркотичних засобів і психотропних речовин.

Найгостріші проблеми, що виникають у підлітковому середовищі неодноразово обговорювались на апаратних нарадах, колегіях з запрошенням усіх зацікавлених служб.

Безконтрольність з боку батьків, незайнятість підлітків в позаурочний час, їх працевлаштування є основною складовою вчинення злочинів.

З метою зниження злочинності серед дітей, виділені наступні напрямки роботи:

       -  робота  з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах;

       -  робота з дітьми, схильними до правопорушень;

       -  робота по своєчасному виявленню та влаштуванню  дітей – сиріт та  дітей, позбавлених батьківського піклування;

 -   проведення рейдів «Діти вулиці», «Профілактика», «Канікули»,  «Підліток»

    -   організація дозвілля дітей та учнівської молоді;

 - організація  відпочинку, оздоровлення та зайнятості  дітей та учнівської молоді в літній період.

     За результатами обговорення  доповідей  вирішила:

1.Визнати, що робота по профілактиці злочинності та правопорушенням серед не повнолітніх, по попередженню дитячої бездоглядності та безпритульності в місті  є недостатніми.

2.Затвердити заходи щодо попередження правопорушень серед неповнолітніх, подолання дитячої бездоглядності та безпритульності:

1)  Кримінальній міліції у справах дітей,  службі у справах дітей, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, сектору у справах сім’ї та молоді, управлінню освіти дотримуватись безумовного виконання вимог Законів України «Про охорону
дитинства», «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про освіту», «Про соціальну роботу з сім'ями, дітьми та молоддю» щодо попередження правопорушень у підлітковому середовищі, подолання дитячої бездоглядності та безпритульності.

2)  Посилити індивідуальну роботу з дітьми, які  вчинили злочини, учнів шкіл та професійно-технічних навчальних закладів, а також підлітків, які не вчаться і не працюють.

3) Організувати спільні рейди у начальних та розважальних закладах з метою виявлення підлітків, які зловживають алкоголем, наркотиками та психотропними речовинами.

4)  З метою попередження правопорушень у підлітковому середовищі, недопущення втягнення дітей у злочинну діяльність провести протягом літніх канікул рейди щодо виявлення неповнолітніх, які залишили домівки, бродяжать, жебракують, а також дорослих осіб, що втягують дітей у заняття жебрацтвом, пияцтвом, злочинну діяльність.

5)  Забезпечити охоплення дітей з девіантною поведінкою, дітей, що виховуються у сім’ях, які опинилися в складних  життєвих обставинах гурткового роботою в закладах позашкільної освіти. До 01.10.2012 року надати службі у справах дітей інформацію щодо охоплення дітей даної категорії гуртковою роботою

6) Забезпечити оздоровлення дітей з малозабезпечених, багатодітних сімей, дітей з девіантною поведінкою під час літніх канікул.

7) Здійснити рейдові перевірки в комп'ютерних клубах щодо перебування в них неповнолітніх під час занять

8)   Систематично відвідувати учнів, які опинися в складних життєвих обставинах, виховуються в неблагополучних родинах за місцем їх проживання. Проводити профілактичну роботу з батьками таких дітей. Вживати заходів до посилення відповідальності батьків або осіб, які їх замінюють, за стан виховання дітей у сім'ях, у тому числі щодо притягнення до відповідальності батьків, вилучення дітей з негативного оточення.

9) Провести перевірки дотримання вимог Закону України «Про професійно-технічну освіту» в діяльності  державних професійно-технічних навчальних закладів, звернувши  особливу увагу щодо забезпечення прав учнів на отримання безоплатної освіти, матеріальну допомогу, захист трудових прав під час виробничої практики та надання першого робочого місця.

3.   Контроль за виконанням даного рішення здійснювати за відомствами. Про виконання заходів, передбачених рішенням колегії, інформувати службу у справах дітей до 01 листопада 2012 року.23.02.2012 00:00

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"