Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Засідання виконкому від 26 липня 2011 р.

26 липня 2011 року під головуванням міського голови М.П.Ноги відбулось засідання виконкому Шосткинської міської ради. В засіданні взяли участь керівники виконавчих органів міської ради, підприємств, установ та закладів міста.

 Усього було розглянуто 29 питань, по яким були прийняті відповідні рішення.

 Про хід виконання рішень виконкому Шосткинської міської ради № 339 від 26.11.2010 року «Про порядок організації та проведення оплачуваних громадських робіт у 2011 році» та № 397 від 30.12.2010 року «Про бронювання та квоту робочих місць на 2011 рік для працевлаштування осіб, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці, у розрізі підприємств, установ та організацій» доповіла директор шосткинського міськрайцентру зайнятості Кошик Л.П.

 

Про порядок організації та проведення оплачуваних громадських робіт у 2011 році

 

З метою надання додаткової соціальної підтримки та забезпечення тимчасової зайнятості громадян, які шукають роботу, виконавчим комітетом Шосткинської міської ради в листопаді 2010 року було прийнято рішення про організацію та проведення оплачуваних громадських робіт у 2011 році, затверджений перелік підприємств, організацій та установ, на яких мають проводитись оплачувані громадські роботи та затверджений перелік видів робіт, які мають суспільно-корисну спрямованість, відповідають потребам міста, сприяють його соціальному розвитку та можуть застосовуватись при виконанні громадських робіт.

Починаючи з січня 2011 року міськрайцентром зайнятості з роботодавцями міста укладено 20 договорів про спільну діяльність в організації та проведенні оплачуваних громадських робіт для безробітних.

Відповідно до рішення виконкому фінансування громадських робіт має проводитись за рахунок коштів місцевого бюджету, коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття ( в частині організації таких робіт для безробітних ) та коштів підприємств, організацій та установ, для яких ця робота виконується за договорами.

Участь безробітних у громадських роботах дає можливість для роботодавця виконати тимчасові роботи та розширити можливості у підборі необхідного працівника. А для безробітного - можливість адаптуватись в колективі та отримати додаткові кошти.

Таким чином, громадські роботи не тільки дають можливість безробітному отримати кошти не менше мінімальної заробітної плати, а і стають своєрідним випробувальним терміном і поштовхом до пошуку постійного робочого місця.

 Впродовж січня-червня 2011 року 296 безробітних працювало на громадських роботах на підприємствах міста.

У рамках проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» ( 22 березня – 30 квітня ), Міжнародного дня Землі ( 22 квітня), з нагоди Великодня (24 квітня) та відзначення 66 річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, була організована робота по залученню безробітних до оплачуваних громадських робіт з благоустрою вулиць, скверів, парків, місць відпочинку громадян, озелененню території міста та впорядкуванню пам’ятників, братських могил, цвинтарів.

Громадські роботи проводились виключно за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

 

Про бронювання та квоту робочих місць на 2011 рік для працевлаштування осіб, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці, у розрізі підприємств, установ та організацій

 

 Відповідно до ст. 5 Закону України «Про зайнятість населення» держава забезпечує надання додаткових гарантій щодо працевлаштування працездатним громадянам у працездатному віці, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці, в тому числі:

-         жінкам, які мають дітей до 6 років;

-         одиноким матерям з дітьми до 14 років або дітьми-інвалідами;

-         молодь, яка закінчила або припинила навчання у середніх загальноосвітніх школах, ПТУ, ВНЗ;

-         молодь, яка звільнилась зі строкової військової (або альтернативної) служби і якій надається перше робоче місце;

-         дітям-сиротам, які залишились без піклування батьків, а також особам, яким виповнилось 15 років і які за згодою одного з батьків або особи, яка їх замінює, можуть, як виняток, прийматись на роботу;

-         особам передпенсійного віку (чоловікам по досягненні 58 років, жінкам – 53 років);

-         особам, звільненим з місць позбавлення волі або після примусового лікування.

 Для зазначених категорій громадян місцеві органі виконавчої влади за поданням центру зайнятості бронюють на підприємствах, установах та організаціях, незалежно від форми власності, з чисельністю понад 20 чол. до 5 %, від загальної кількості працюючих, робочих місць.

За даними Державного реєстратора в м. Шостка зареєстровано 108 підприємств, установ та організацій, які мають чисельність працюючих понад 20 чол., та на яких можуть бути заброньовані робочі місця для соціально-незахищених категорій громадян.

Якщо на підприємстві, в установі та організації працює передбачена законодавством кількість осіб цих категорій, квота для таких підприємств не встановлюється.

У разі відмови у прийнятті на роботу громадян зазначеної категорії в межах встановленої броні з ПОУ державна служба зайнятості населення стягує штраф за кожну таку відмову у розмірі 4-х мінімальних заробітних плат.

Слід зазначити, що з початку року послугами служби зайнятості користувалось 760 незайнятих громадян відповідної категорії. Станом на 01.07.2011 року на обліку перебуває 445 незайнятих та безробітних громадян, які підпадають під 5 % квоту.

Після проведеної відповідної організаційної роботи центром зайнятості за участю управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради 30 грудня 2010 року прийнято рішення міськвиконкому про бронювання на 34 підприємствах, установах та організаціях міста 50 робочих місць для працевлаштування соціально незахищених громадян, а саме:

-         для жінок, які мають дітей до 6 років, одиноких матерів з дітьми до 14 років або дітьми-інвалідами – 28 робочих місць (241 особа цієї категорії безробітних перебуває на обліку);

-         для молоді, яка закінчила або припинила навчання у середніх загальноосвітніх школах, ПТУ, ВНЗ та якій надається перше робоче місце – 7 робочих місць (на обліку перебуває 45 осіб цієї категорії);

-         для молоді, які залишилась без піклування батьків (сироти) – 6 робочих місць;

-         для осіб передпенсійного віку – 5 робочих місць (на обліку перебуває 142 особи, виплата допомоги по безробіттю особам цієї категорії призначається на 720 днів);

-         для осіб, звільнених з місць позбавлення волі або після примусового лікування – 4 робочих місця (на обліку перебуває 16 осіб).

Згідно пропозицій наданих роботодавцями на І півріччя 2011 року було працевлаштовано на заброньовані робочі місця 20 безробітних.

 Не виконали завдання 2 підприємства, які мали прийняти безробітних на заброньовані робочі місця у І півріччі 2011 року – КП «Управління водопровідно-каналізаційного господарства» - у зв’язку зі скрутним фінансовим становищем та ДП Державний науково-дослідний інститут хімічних продуктів – згода на працевлаштування отримана в липні місяці, йде підбір підходящого працівника передпенсійного віку.

 Крім безробітних, які працевлаштовані на заброньовані робочі місця, 106 безробітних громадян, які підпадають під 5 % квоту, були працевлаштовані на робочі місця, які не були заброньовані.

 

Про стан роботи по розгляду звернень громадян у виконавчому комітеті за І півріччя 2011 року надала інформацію начальник загального відділу міської ради Єпик Т.М:

 Протягом І півріччя 2011 року робота із зверненнями громадян проводилась відповідно до вимог Конституції України, Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109\2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» та інших документів, що регламентують таку роботу.

 У виконкомі створені необхідні умови для реалізації конституційних прав громадян на письмові звернення або під час особистого прийому та обов’язкове одержання ними обґрунтованої відповіді.

 З метою надання правової допомоги населенню, роз’яснення прав і свобод людини та засобів їх захисту продовжує роботу громадська приймальня. Протягом І півріччя до якої звернулося 64 громадянина.

 Для оперативного реагування на невідкладні проблеми жителів міста, їх запити, зауваження та пропозиції при виконкомі працює цілодобова служба «1555», яка вирішує будь-які питання житлово-комунального господарства міста. Протягом звітного періоду за допомогою звернулося 631 громадянин.

 Щотижня працює «гаряча телефонна лінія» до участі в якій залучаються заступники міського голови, керівники структурних підрозділів міської ради, начальники установ, підприємств, організацій та інших закладів міста. За звітний період на «гарячу лінію» звернулося 5 громадян. При міському центрі соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді працює телефон довіри. Послугами цієї служби в І півріччі 2011 року скористалося 88 громадян міста.

 З метою позитивного та своєчасного розгляду звернень щотижня готуються нагадування заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів про терміни розгляду звернень.

 Інформація про хід виконання та службові записки про порушення термінів виконання або формальний підхід до розгляду звернень громадян, за необхідністю, надаються міському голові.

 Для посилення контролю за станом роботи із зверненнями громадян та наданню методичної і практичної допомоги, загальним відділом здійснено перевірки в шести організаціях та підприємствах міста, а саме: ВАТ «ШЗХР», Управління експлуатації газового господарства, КП «Шостка-Зеленбуд», ПП «Філін-2008», КП «ВУВКГ», міськрайцентр зайнятості населення.

 За звітний період до виконкому надійшло 1715 звернень від громадян, що на 325 (20%) менше ніж в відповідному періоді минулого року.

 Від найменш соціально захищених категорій громадян надійшло 285 звернень, що становить 16,6 % загальної кількості (17,6-2010 рік).

 Найбільш актуальними питаннями для жителів міста є питання житлово-комунального господарства – 386, або 23% (зменшилося на 1,9 % в порівнянні з минулим періодом 2010 року) та соціального захисту населення – 410 або 24% (зменшилося на 8,5% в порівнянні з минулим періодом 2010 року).

праці і заробітної плати – 55 (3,2%) (зменшилося на 0,3% в порівнянні з минулим періодом 2010 року)

житлові – 146 (8,5%) (збільшилося на 2,9% в порівнянні з минулим періодом 2010 року)

аграрної політики – 220 (12,8%) (збільшилося на 2,3% в порівнянні з минулим періодом 2010 року).

 Збільшення кількості звернень з житлових питань обумовлено введенням в дію Закону України «Про приватизацію гуртожитків». Збільшилась кількість звернень з питань аграрної політики, обумовлена бажанням громадян отримати у власність земельні ділянки для будівництва житла.

 Позитивно вирішено 468 питань, що становить 40% від загальної кількості, на 647 (54%) – надано обґрунтовані відповіді, майже 65 питань (6%) залишається на контролі. Мають місце звернення громадян до органів влади вищого рівня. Так за І півріччя 2011 року таких звернень надійшло 42, а саме: на «Урядову гарячу лінію» - 16, до обласної державної адміністрації - 9, до Адміністрації Президента України - 9, Кабінету Міністрів України - 5, Верховної Ради України - 3.

 Проблемними питаннями для жителів міста є виплата допомоги «дітям війни», тарифи на послуги водопостачання та водовідведення, незадовільне водопостачання в нічний час та інші питання житлово-комунального господарства.

 Міським головою проведено 24 особистих прийоми, на які звернулося 595 громадян. До заступників міського голови – 30.

 З порушених у зверненнях до міського голови питань, вирішено позитивно – 140 (23,5%) , на 455 (76,4%) – надано обґрунтовані відповіді.

 Міським головою здійснено 4 виїзних прийоми в трудових колективах підприємств, установ, організацій, на які звернулося 30 громадян і було порушено 19 питань, а саме: оздоровлення дітей, надання допомоги в лікуванні, питання житлово-комунального господарства, надання земельних ділянок під будівництво, надання матеріальної допомоги тощо.

 На апаратних нарадах при міському голові розглянуто стан роботи із зверненнями громадян у відділі головного архітектора, в управлінні Держкомзему в м. Шостка, в управлінні житлово-комунального господарства.

 Всебічний розгляд звернень громадян, оперативне їх вирішення, задоволення законних прав та інтересів громадян є на сучасному етапі одним із пріоритетних завдань органів місцевого самоврядування, відповідальним обов’язком посадових осіб. 28.07.2011 01:53

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"