Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Молодь обирає здоровий спосіб життя

Здоров’я. Ні для кого не секрет, що без нього життя втрачає свій сенс. Тому важливою складовою в роботі управління освіти та навчальних закладів міста є формування засад здорового способу життя у підростаючого покоління та профілактика шкідливих звичок.

 

22 грудня 2011 року на базі Молодіжного центру соціального партнерства і творчості відбулвся «круглий стіл» за темою «Куріння: мода чи шкода?», присвячений проблемі поширення тютюнопаління серед учнівської молоді. У заході взяли участь учні загальноосвітніх навчальних закладів – представники учнівського самоврядування, заступники директорів шкіл з виховної роботи, практичні психологи, Наймитенко Антоніна Миколаївна, начальник управління освіти, Волошко Любов Олексіївна, головний спеціаліст управління освіти, Терешенко Лариса Миколаївна, лікар-нарколог, Храмченко Олена Анатоліївна, завідувач  «Клініки, дружньої до молоді», Аргунова Еллада Володимирівна, психолог «Клініки, дружньої до молоді», Дорошенко Тетяна Василівна, оперуповноважений відділу кримінальної міліції у справах дітей, Опанасенко Тетяна Михайлівна, координатор Молодіжної дорадчої ради при міському голові, депутат міської ради, Гончар Тетяна Олександрівна, головний лікар дитячої лікарні, депутат міської ради, голова депутатської комісії з питань охорони здоров’я, Хаміцевич Ірина Дмитрівна, лікар з гігієни дітей та підлітків міської санстанції, депутат міської ради, Суптельна Світлана Олександрівна, вчитель ліцею, депутат міської ради, голова депутатської комісії з питань освіти і культури, представники місцевих засобів масової інформації.

 

Під час проведення відбулася відверта розмова про причини початку куріння молоді, шкідливі наслідки впливу тютюну та тютюнового диму на організм юнаків та дівчат. Учні та педагоги розповіли про просвітницьку та профілактичну роботу, яка проводиться з учнями та батьками щодо профілактики тютнопаління. Спільно з депутатами міської ради, які були присутні на заході, були намічені практичні шляхи у вирішенні проблем, які існують у нашому місті із зазначеного питання.23.12.2011 21:00

Источник: Управління освіти Шосткинської міської ради http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"